2737
2734

ی جا خوندم میگن کام بچرو با خرما باز میکنن یعنی چی

قبل از شیر دادن هست ب بچه برای اولین بار یا بعد از شیر دادن قبل از اینکه شروع به غذا خوردن بکنه؟

و برای زیبایی فرزندتون چی خوردین؟در چه ماه هایی؟

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...

ژن: من برات جوکم؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ژن: من برات جوکم؟

درسته اما خوراکی ها هم تاثیر دارن

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
2740

من هیچ کدوم اینارو انجام ندادم

کل بارداریمم عدسی خوردم هی گفتن بچت زشت میشه پوستش سیاه میشه

ولی بچم عین برف بود دنیا اوگد قیافشم کپی خودم

ای ساربان اهسته ران من میهنم غم دیده است💔               شاری جوانی سنه دلو ژیانی منه👋🥲                                 
من مامانم شیرگاومیش خورد و مدام موز خیلیی تاثیر داشت😃

تاثیر بر چی ؟

خاله من خیلی رعایت میکرد 

همیسه هم قران میخوند 

الان واقعا دخترش با بچه های همسنش متفاوته 

به نظرم اینده خوبی داره خیلی باهوشو خوشگله 

البته تغذیه هم خیلی رعایت میکرد هر روز چهار مغز میخورد سیب هم زیاد میخورد

اقایون درخواست دوستی ندین😐🔪🩸
2706