2752
2734
عنوان

اکثرا

160 بازدید | 17 پست

تصویر خوبی از بندرعباس ندارن 

فکر میکنن مردمش  زشت هستن یا بدبخت ولی باید برید ببینید 

حالا این چند روزه میخوام از مکان های مختلفش یک کلیپ درست کنم بذارم ببینید چقد لوکسه  

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
وای خیلی گرمه  اصلا برای زندگی مناسب نیست دختر عموها و عمه هام محل کار همسرشون اونجا هست همش د ...

آره هوا خیلیی گرمه ولی زمستونا مثل بهار شهر های دیگس 😅

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عاشق بندرم،تا حالا هم نرفتم ولی همچین تصوری ندارم

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

من بندرعباس ومردمشودوست دارم 

حیف که الان گرماش غیرقابل تحمله وگرنه میومدیم

استارتراگه واسه اونجایی ،یه بازارخوب وارزون معرفی کن 😅

یه امامزاده داره یادم نیست .بازارپشتش خیلی خوبه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بزار

خیلی دوست دارم ببینم . من هیچ وقت جنوب نیومدم . جنوبی ترین جایی که رفتم شیراز بوده . که فوق العاده مردم خوبی داشت . شهرشونم که مثل بهشت بود

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   

من بندرعباس ومردمشودوست دارم  حیف که الان گرماش غیرقابل تحمله وگرنه میومدیم استارتراگه واسه ا ...

اره  

اینجا روبه روی بازار مگامال  یک بازار قدیمی طور هست پر کفش  

امضات💚

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

من خیلی از بوشهرم شنیدم . کدوم شهر جنوب به نظرت قشنگ تره؟ چابهارم میگن خیلی خوبه

من حتی قشم و کیشم نرفتم  . تاسف خوردم عکسا رو دیدم . واجب شد پاییز یا زمستون بیام جنوب

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
واقعا بندرهههه؟ حس استانبول و خارج گرفتم

اره  یک قسمتی هست بازار ها هستن من خودم میرم فکر میکنم دبی هست 😅

2706