2733
2734

خانما من دیروز و امروز بی بی چک زدم مثبت شد بعد بابت این که بدونم روزه بگیرم یا نه همین امروز رفتم آزمایش خون دادم 

که زده مثبت اما عدد بتا رو زده ۱۵۰ 

خیلی کم نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کم نیست باید ۴۸ساعت بعد دوبرابر بشه..واسه من دوروز بعد تأخیر ۳۴۸بود

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2731

نه خوبه من شنیدم حتی کمتر از اینم هست , من الان 35 روز بعد از اولین روز اخرین پریودمه چون دقیق نمیدونم دوره ام چند روزه اس و کی باید پریود میشدم اینجوری میگم , امروز. ازمایش دادم 650 هست

ممنون عزیزممم ان شالله به سلامتی به دنیا بیاد ببرم جواب آزمایش رو پیش دکتر الان مشخص میشه یا فعلا چ ...

شما الان بارداری دیگه

برو که برات ازمایشات اولیه رو بنویسه 

انشاله بسلامتی🌹

مامی بهار و بهراد  

ن عزیزم‌خوبه

تو پیجم اطلاعات خوبی دارم دوست داشتی فالو کن

midwife_haddadi

سلام خانم های عزیز کارشناس مامایی هستم .هرسوالی داشتید در خدمتم .اگر  نبودم داخل این پیج بپرسید @midwife_haddadi
2740