2733
2739
من تقریبا ۴ ماهه عروسی کردم شوهرم تو عقد بهتر بود الان اصلا محبت کلامی نداره تو خونه همش سرش تو گوشیه من هی بغلش میکنم بوسش میکنم قربون صدقش میرم اون انگار نه انگار

یه وقتایی حس میکنم تو خونش خیلی اضافیم حس میکنم دوستم نداره 

دلم گرفته🥲🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمعنم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2742
2740

تا اول راهی شوخرتو شرطی کن 

زن مرد میسازه 

با رفتارت نشون بده وقتی توجه میبینه که باب میلت رفنار میکنه 

مثلا سرش توی گوشیه ازش دور شده اصلاااا پیشش نرو ولی در عوض وفتی اومد سمتت حسابی تحویلش بگیر 

کلا هرموقع باب میلت رفتار کرد تشویقی بهش بده نه وقتی سرش توی گوشیه 

اکثر اوقات تنها مشغول کارای خونه و پخت و پز شوهرم وقتیم خونست خیلی فرقی با تنها بودنم نداره

یکم وقتتو پر کن 

مثلا باشگاه برو 

کلاس هنری 

موسیقی 

با دوستهات کمی وقت بگذرون 

اینقدر تمرکز نکن رو شوهرت 

تنها آدم زندگیت نشه 

با خانوادت رفت و آمد کن 

حالت چسبندگی پیدا نکن 

واسه من می‌دونم دوسم داره ولی اینقدر وحشی و عصبی و مغرور و بی کله ست که خودم دارم از دوس داشتنش دس میکشم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706