2733
2734
عنوان

شمام حس میکنید شوهرتون دوستون نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 66 پست
اخه چه هدفی سرکار نمیزاره برم منم درسم تموم شده بیکارم تو خونه همش مجبورم خودمو مشغول کارای خونه و ...

اینا بهانس 

من حق کار و تحصیلمم حتی دارم لیسانس معماری دارم 

ولی خودم گذاشتمش کنار رفتم سمت خیاطی چون با اولویتام جور نبود 

توی خونه یه کاری واسه خودت داشته باش

شوهرم آدم برونگراییه ولی من درونگرا و آروم... من کم حرفم اونم تو خودشه اکثرا انرژی نمیزاره واسه رابط ...

شما اونو دلسرد کردی چون شوهر منم دونگراست و منو دلسرد کرده با بی تفاوتی هاش

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینا بهانس  من حق کار و تحصیلمم حتی دارم لیسانس معماری دارم  ولی خودم گذاشتمش کنار رفتم ...

یه وقتایی دست و پا شکسته نقاشی میکنم

یا کتاب میخونم 

تنها کارایی ک درحال حاضر میتونم انجام بدم همیناست

اره دقیقا  حالا فکر میکنه لابد خیلی تحفه خاصیه ک من انقدر دورش میتابم باید یکم مث خودش رفتار ...

ببین داره عشق میکنه که چسبیدی بهش و اینقدر محبت و ... ازت میبینه اونم عین خیالش نیس 

بهت قول میدم تمرکزتو از روش برداری ببخشید مثل هاپو میفته دنبالت😂

وای نگو خونه بابا ک بهشته

نه‌. تو چون متاهلی اینطور میگی.

من حتی اجازه ندارم کنترل تلویزیون رو دستم بگیرم! دست به هر چی میزنم بابام میگه اینجا خونه تو نیست دست نزن

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
شما اونو دلسرد کردی چون شوهر منم دونگراست و منو دلسرد کرده با بی تفاوتی هاش

به خدا ما درونگراها نمیدونیم درمورد چی حرف بزنم وقتی یکی یه کلمه حرف میندازه وسط خودش شروع میکنه خوشحال میشیم و ما هم حرف میزنیم

تو اگه خودت برونگرایی کم نزار تو رابطت انرژی بزار چون شوترت دست خودش نیس نمیتونه

وای نگو خونه بابا ک بهشته

عزیزم اون یکی تاپیکتو دیرم که از خبر بارداری اطرافیان ناراحت میشی.  خواستم بگم من مجردم ، میشنوم یکی ازدواج کرده اصلا یهو گریه میکنم😔 

مشاور تحصیلی❤برنامه ریزی درسی 💖 انتخاب رشته💞معرفی کتاب تست🌸آموزش رایگان زبان انگلیسی
به خدا ما درونگراها نمیدونیم درمورد چی حرف بزنم وقتی یکی یه کلمه حرف میندازه وسط خودش شروع میکنه خوش ...

عزیز پست های بالاتر نوشتم من خیلی برای این رابطه زحمت کشیدم دیگه در32سالگی بریدم همه هم باهاش حرف بزن که اینطور نباش خواهر خودش بهش گفته اگه شوهرم مثل تو بود من نمی‌توانستم باهاش زندگی کنم شوهر خواهرش که پسر عمویم هست گفته یعنی تو تو خونه هیچیه هیچی نمیگی شوهرم گفته نه چی بگم خب

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
اخی بگردم هرکدوممون یه جور ناراحتیم🥲

قربونت برم تو باز خونه خودتی. عواطف و احساسات تو مردا کم تره. حداقل لفظی کمتره و بیشتر با رفتاره.

همین که بخاطر تو کار میکنه نشونه دوست داشتنه❤

کاش منم میشد ازدواج کنم😔

قربونت برم تو باز خونه خودتی. عواطف و احساسات تو مردا کم تره. حداقل لفظی کمتره و بیشتر با رفتاره. ه ...

درسته

ایشالا زود زود یه بخت خوب خدا نصیبت میکنه میری خانوم خونه‌ی خودت میشی عزیزم

2706