2733
2734

ارد رو تفت بده تا قهوه ای خوشرنگ شه بعد شیره اضافه کن هم بزن یا شیره رو تو ابجوش حل کن اضافه کن تا قل بزنه بعد کم کم کن شعله و زعفرون بریز دقایق اخرم گلاب

این هوا شاید ابری باشد ولی تا ابد باران نخاهد بارید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من علاوه بر آرد، چندتا قاشق پودر جوانه گندم و سبوس گندم هم میریزم خیلییییی خوشمزه و مقوی میشه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2728

سه ق غ ارد رو تفت بده در حد طلایی شدن.  کره یا روغن بزن باز تفت بده. یک لیوان آب سرد، سه ق غ شیره انگور، نصف ق چ هل رو قاطی کن. کم کم به ارد اضافه کن. خوب هم بزن که باز شه. قبل خاموش کردن یک چهارم استکان و کمی اب زعفرون غلیظ بزن. 

این مقدار یه کاسه بزرگ کاچی می‌ده. اگه شیرین‌تر دوست داری شیره رو بیشتر بریز. ولی این مقدار شیرینی ملایمی داره. گلاب و زعفرون دلخواهه.

اب حتما باید سرد باشه

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2738
چه خوب از کجا بگیرم عطاریا دارن؟؟

پودر جوانه گندم از لوازم قنادی می گیرم

عطاریام دارن فکر کنم

سبوس گندم هم از نونوایی میگیرم

این دوتا کشف خودم بودن که فوق العاده خوشمزه تر میشه حلوا😋😋😋😋

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400

من بدون شیرہ میپزم عالیییی

اردو تفت میدم با شعلہ ی کم و زمان زیاد تا بوی خامیش رفع شہ

بعد میزارم خنک شہ

آب میزنم بھش و حسابی تاب میدم تا موقعی کہ بجوش بیاد

بعد کرہ ؛زعفران دم شدہ؛ گلاب؛ پودرھل؛ دارچین و شکر میزنم و زیرشو خیلی کم میکنم تا سفت شہ

زعفران ھرچی بیشتر باشہ کاچیت خوشرنگ ترہ

دارچین کمتر بزن

ارد ھم ھرچی بیشتر تفت بدی کاچیت خوشمزہ تر میشہ

من بدون شیرہ میپزم عالیییی اردو تفت میدم با شعلہ ی کم و زمان زیاد تا بوی خامیش رفع شہ بعد میزارم خ ...

مرسی عزیز دل بابت وقتی که گذاشتی واسه تایپ

ادویه کاچی نمیرنی ؟؟؟

خیلی خوبه امتحان کن

2706