2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

تشخیصش که خیلی سخته ولی من سونو ۸هفته گذاشتم یه خانومی گفتن چون جنین کشیده هست و شبیه لوبیاس پسره ...

به دوستمم گفتن ک دختره و درست هم بود .اونم از نشستن جنین متوجه شده

2050
من دكترم از سونوي ١٢ هفته متوجه نشد و احتمال داد بعد شما توقع داري ني ني سايتي ها از سونوي هفت ...

بعضی دکترها حتی از آزمایش خون هم میتونن تا حدودی حدس بزنن.

عمه خودم از ماماهای قدیم هست از روز اول بارداری میفهمه ک جنین چیه

عمه ام در دسترسم نیست

باید حتما حضوری منو ببینه

2183
توی سونو معلومه دکتر دستگاهو کجا میذاره بازم اینا احتماله ان شاءالله همونی باشه که دلتون میخواد

دقت نکردم.

دوس دارم ک برم برای خرید لباس

وگرنه دختر و پسر فرقی نداره

سالم  و صالح باشه

خیلی سخته چیکار کنم ۴۰ سالمه اولین بارداریم هس دوس دارم بدونم چیه

منم ۴۰ سالم و هنوز باردار نشدم برای منم دعا کن جنسیت برات مهم نباشه انشالله سالم باشه عزیزم ما سنمون بالاست استراحت کن و خیلی مراقب خودت باش انشالله به سلامتی بغل بگیریش برام دعا کن منم مادر بشم خیلی ارزو دارم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
منم ۴۰ سالم و هنوز باردار نشدم برای منم دعا کن جنسیت برات مهم نباشه انشالله سالم باشه عزیزم ما سنمون ...

روحیه ات رو حفظ کن و شاد باااش

امیدوارم هر چ زودتر ۲ قلوباردار بشی

آمین 🙏🙏🙏🙏

روحیه ات رو حفظ کن و شاد باااش امیدوارم هر چ زودتر ۲ قلوباردار بشی آمین 🙏🙏🙏🙏

ممنون عزیز دلم قربون مهربونیت امیدوارم خیلی زود لذت در آغوش گرفت هدیه قشنگی ک خدا بهت داده رو ببری صورت ماهت و میبوسم 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......