2733
2734
عنوان

خورشت قیمم سیاه شده بیاین کمک

1648 بازدید | 41 پست

دوستان مت برای شادی روح پدربزرگ غذا درست میکنیم وبین کارتون خوابا پخش میکنیم خورشتشک توی خونه درست کردیم وبرنج دادیم بیرون ولی نمیدونم چرا قیمه ها تیره شده

اینم بگم که چوب دارچین میزنیم اصلا دارچین نزدیم بیاین بگین چیکار کنم روشن تر بشه کلی زعفرون زدیم😣😣

I am nurse

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مزه اش چطوره؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728
2740

آبلیمو یکم بریز

چون معمولا روشن میکنه رنگ رب رو

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
بخاطر اينه ك رب رو از اول ريختي و سياه شده رب بيشتر از دوساعت بجوشه سياه ميشه زعفران و زردچوبه ...

اخ دقیقا رب اول تفت دادیم ریختیم با پیاز داغش

I am nurse
2706