2737
2739
عنوان

اینترنت پردیس

485 بازدید | 12 پست

سلام خانما نماز روزتون قبول

ما می خوایم بریم پردیس ساکن بشیم 

شوهرم کارش با اینترنته .پسرمم درس می خونه منظورم اینه که اینترنت به صرفه می خوایم که سرعتش خوب باشه و ارزون 

میشه راهنمایی کنین چه مودمی بخریم و کدوم اینترنت بسته هاش به صرفه س اونجا

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش

مودم ایرانسل سوال کردیم گفتن اونجا پوشش نمیده

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش

خانمای پردیسی اگر کمکم کنین یک دنیا ممنون میشم ازتون🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام ساکن پردیسم  بیشتر ساختمون ها شاتل دارن  میتونید وای فای مخابراتی تهیه کنید استفاده

ملکه جون ممنون که اومدی❤️🌹 اونجا تلفن ثابت نداره کهاینترنت مخابرات استفاده کنیم.شاتل قیمتاش مناسبه؟

2740
جسارتن کدوم فازید

ملکه جون ما داریم میریم ایشالله فاز۸ ولی اونجا امکانات برجهای فاز۱۱رو نداره .فکرکنم شما فاز ۱۱باشین

ملکه جون ما داریم میریم ایشالله فاز۸ ولی اونجا امکانات برجهای فاز۱۱رو نداره .فکرکنم شما فاز ۱۱باشین

نه عزیزم من مرکز پردیسم

درسته عزیزم اونجا کاش نرید پدرشوهرم نظارت عالیه فاز۸هستن 

که هرچن وقت انتنا تا ۳الی۵ساعت میره  البته تا ماه دیگ درسا تموم

نه عزیزم من مرکز پردیسم درسته عزیزم اونجا کاش نرید پدرشوهرم نظارت عالیه فاز۸هستن  که هرچن ...

ملکه جون قربونت برم که کمکم کردی. داریم تجدید نظر میکنیم احتمالا بریم فاز۱۱.یک دنیا ممنون از راهنماییت❤️🌹

ملکه جون قربونت برم که کمکم کردی. داریم تجدید نظر میکنیم احتمالا بریم فاز۱۱.یک دنیا ممنون از راهنمای ...

عزیزم اگر میتونی فاز ۱.۳برید زمستون بدی داره فاز۱۱

جاده بستس 

خواهش هرجا هستید خوش باشید