2737
2734
عنوان

تیرگی زیر بغل 😐😶‍🌫️

206 بازدید | 13 پست

بچه ها من دقت کردم تو باشگاه حتی یه نفر هم زیر بغلش تیرگی نداره 😐

همه راحت تاپ می‌پوشن 

آستین حلقه ای می‌پوشن 

بدنم مشکلی ندارم ولی از تیرگی هام بدم میاد 

زیر بغل سر زانو ارنج کشاله ران 😑

چخبره اینهمه تیرگی ؟

یه مدت برا زیر بغلم مام سوپر استار میزدم عالی بود و همرنگ بدنم شده بود الان دیگه اون مام تولید نمیشه 😐

رنگش برگشته 

شمام این مشکل رو دارین؟

چجوری حلش کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

یه مدت ژیلت و تیغ نزن بجاش از نوره (پودر مو بر اصلی ) استفاده کن خودت نتیجش رو میبینی 

قشنگ لایه برداری میکنه و کلی پوست روشن تر میشه 

مام هم نزن بجاش زود ب زود دوش بگیر و اسپری بزن روی لباست که با پوستت برخورد نداشته باشه 

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...

@محناتونم    

سلام عریزم خوبی؟ ببخشید اومدم تاپیکت یک سوال بپرسم

شما تازگی سوار قطار شدین میشه بگید قیمت غذا چند بود؟

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
@محناتونم     سلام عریزم خوبی؟ ببخشید اومدم تاپیکت یک سوال بپرسم شما تازگی سوار قطار شد ...

ما غذای قطار رو نخوردیم پارسال خوردیم رفتنی عالی بود برگشتنی فوق العاده افتضاح 

یعنی من که به این راحتی از غذا ایراد نمی‌گیرم میگم افتضاح بود

با توجه به اینکه معلوم نیست چه غذایی قسمتتون بشه از مبدا یا مقصد غذای راهتون رو تهیه کنید 

ما غذای قطار رو نخوردیم پارسال خوردیم رفتنی عالی بود برگشتنی فوق العاده افتضاح  یعنی من که به ...

ممنون عزیزم

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱