2737
2734

لطفا ی دعا واس رفع مشکلم بکنید بخاطر ۲ تا بچه بی گناهم 

کاش پام میشکست کاش میمردم بخاطر حمایت شوهرم انقد خودمو خار نمیکردم برم با خانوادش زندگی کنم و کار و بار جور کنم براش اینهمههههه خوبی کنم حالا اخرش ک ی خونه مستقل خاستم با من دشمن بشه ن ب اون به به و چه چه های اولش ن ب این دشمن بودنش با ۲ تا بچه 

۵ روزه بچه هامو فرستادم براشون از اون موقع در ب در واسطه میفرسته ک باز برگردم اون اتاق لعنتی 

مثلا برگردم ی ۱۰ روز ۱۵ روز مثه ادم بمونم تا خودشون خونه اجاره کنن 

مامان باباش ک ی قدم پا جلو نزاشتن ک مشکلمونو حل کنن شوهرمم پر میکنن نمیزارن بیاد دنبالم و راحتش نمیزارن 

رفته ب عموهام گفته بچه ها دلتنگ مامانشون هستن گفته خسته شدم میخام مستقل شم عمومم گفته زنت هم هیمنو میخاد ی خونه ازت خاست ولی شوهرم باز گفته تا وقتی خونه باباش نشسته خونه مستقل نمیتونه داشته باشه باید برگرده ب این اتاق

ک منم دگ اعتماد ندارم بهش همین ۵ ماه پیشم گف تو فقط برگرد در عرض ۱۵ روز مستقل میشیم ولی نشد 

سپردمشون بخدا 

دلم داره میترکه 

دلم برای بچه هام بیش از حد مییسوزه اخه بخاطر ی خونه مستقل انقد کوچیک کنن بخدا ک حس تنقر دارم ب شوهرم کاش بمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا نمیفهمه هم خانوادش هم خودش فقط میگن باید برگرده 

ببگو نمیام بچه هام مال خودت چهار نعل میان 

فقط قرص و محکم 

مبادا بخاطر دلتنگی بچه ها وا بدی

خواهی نخواهی! در مصاف خیزش ققنوس و خاکستر                            رنگ شَرَف ‌‌"سرخ" اَست 
2738
محکم و قوی باش .بزودی زود میگیره

فعلا ک خیلی غرور داره پشت خانوادش قایم شده 

از این همه ناعدالتی بغضم میگیره از اینک همه فامیلام شنیدن و خجالتم میدن نابود میشم ک بخاطر ی خونه انقد دارم کوچیک میشم منی ک همه جوره پشت شوهرم بودم

بگو هروقت خونه مستقل تهیه کردی بیا دنبال من. بگو باهات هیچ دشمنی ندارم ولی تا اینجا من با دلت و شرایطت راه اومدم حالا وقتشه تو اینکارو کنی. من ازت خونه مستقل میخوام 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
ببگو نمیام بچه هام مال خودت چهار نعل میان  فقط قرص و محکم  مبادا بخاطر دلتنگی بچه ها وا ...

اره همینو گفتم نه معنی نداره دلتنگی کنم وقتی مامانشون زندگی نداره چ دلیلی داره دلتنگی 

2706