2737
2734
عنوان

پارکت یا سرامیک؟

1667 بازدید | 35 پست

دلیلشم بگید لطفا

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پارکت

با سرامیک آرامش نداری 

حتی یه مو هم مشخصه و باید دم به دقیقه جارو کنی... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2740

من رنگ و جنس پارکتا رو دوست ندارم و این موضوعش که نباید زیاد آب بخوره اگه رادیاتور دارین دقت کنین 

سرامیک براق و روشن رو ترجیح میدم چون هم رنگ کف سالن خیلی چشمگیر نمیشه و روی دکور خونه اثری نمیزاره هم تمیزیش راحته 

اما اگه بچه کوچیک داری خیلیی باید مواظبش باشی یا که موکت و فرش پهن کنی همه جا

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
سرامیک بهتره چون مقاوم تره و درضمن فک کنم گرون تره  

آره منم فکر میکنم مقاوم تره ولی از نظر قیمت پارکت گرونتره 

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
من رنگ و جنس پارکتا رو دوست ندارم و این موضوعش که نباید زیاد آب بخوره اگه رادیاتور دارین دقت کنین&nb ...

مرسی عزیزم 

ترجیحم لمینته. خونه قبلیم داشتیم خیلی خوب بود. اینجا سرامیکه هم زمستون سرد می‌شه هم T کشیدن سخته. خدا بخواد امسال لمینت یا کفپوش جنس خوب می‌زنیم.

پارکت خیلی قشنگ‌تر و گرونتره اما شنیدم امکان داره توش حشره بیفته یا اگه رطوبت ببینه طبله کنه.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم