2733
2739
عنوان

خون در ادرار

76 بازدید | 2 پست

خسته نباشین .من ۲۴ ساله هستم و حدود یک ساله ازدواج کردم.

من حدود سه ماه پیش تکرر ادرار همراه با سوزش داشتم که قرص انتی بیوتیک خوردم بهت شدم بعد باز شروع شد این دفعه بعد از ادرار وقتی دستمال میزدم دستمال کمی خونی میشد بعد دکتر زنان رفتم گفتم رحمم تمیزه و پودر بهم دادن باز بهتر شدم بعد یک هفته باز سوزش و تکرر ادرارم شروع شد بهتر شده بودم که کشت ادرار و سونگرافی دادم که تو ارزمایش ادرارم نه خون بود نه عفونت فقط تو کلیه سمت راستم ی شن ۳میلی بود و ضخامت مثانه داشتم کنی که دکتر با توجه به کشت ادرارم گفت مثانم نروژنیک هستش خوب شده بودم که الان بعد از دو سه ماه علائم تکرر و سوزش ادارم شروع شده من الانم باز بعد از ادرارم کع دستمال کشیدم دستمال باز کمی خونی شد .خیلی نگرانم لطفا راهماییم کنین بعد از هر بار دستشویی خس میکنم کاملا تخلیه نشده مثانم 

این سری ارولوژ برو 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

من مجردم منم این مشکلو داشتم ادرار منم برای کاشت دادن .دکترم گفت مثانه من عفونت داره چند تا قرص داد من حتی عکس رنگی کلیه هم رفته بودم هیچ مشکلی نبود.اما دقیقا عین شما خون می آمد.با مصرف قرصا بهتر شدم اما گفتن اگه بازم خونریزی داشتی حتما حتما بیا.اسم قرصام یادم نیست پارسال رفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷