2752
2734
عنوان

بعد از عروسی عشقم 💔 یادتون رفت اما یاد من موند ..

| مشاهده متن کامل بحث + 11367 بازدید | 522 پست

من خیلی اوضاع تو حاد میدونم و خیلی ناراحتم واست اگ کرجی بیا خودم ببرمت دکتر خوب شی چون اوضاع خوبی نداری 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
یه روزی به این روزات می‌خندی تجربه شو داشتم  برای من ۷ سال پیش رقم خورد تا ۳ و نیم سال تو وضع ...

هیچ وقت نمیخونم تا نفس هست خون گریه میکنم

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط با وصالش آروم میشم والسلام

یعنی چی با وصالش آروم میشی مگه نمیگی زن داره؟

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)
یه نگاه به تاپیکام میکردی میفهمیدی با بند بند وجودم عاشقشم تنفر چیه

من خیلی متاسفم از اینکه همچین دردی رو تجربه میکنی دلم میخواد درآغوش بگیرم و بگم همه چی درست میشه من شنونده حرفات هستم بدون هیچ قضاوتی خوشحال میشم فقط حرف بزنی و من سکوت میکنم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

تورو یادمه هنوزم  با نبودش کنار نیومدی چرا خودت نابود میکنی اون دیکه  ببخشید ولی اون دیگه زندگی تو نیست زندگی یکی دیکیه من درکت میکنم ولی چاره ای دیگه ای داری 

میکشم چشاتو، بغلشم گل دل دادم به عبارت یه عشقMیعنی سوختن اینو چشاتم که نوشت بعد تو همه جا جهنمه واسم اولین بار که دیدمش قلبم لرزید شد همه دنیام اون شد همه چیزم 😔💔 همه میگن هوسه اگه هوسه چرا فراموشم نمیشه اگه هوسه چرا اینقد حالم بده اگه هوسه چرا قلبم بیقرارشه بین این همه ادم چرا قلبمو  باید به تو میدادم 😔💔
من خیلی متاسفم از اینکه همچین دردی رو تجربه میکنی دلم میخواد درآغوش بگیرم و بگم همه چی درست میشه من ...

قضاوت     چه قضاوتهای شدم تو این مدت تو همینجا و این تاپیک نمیبخشم هیچکدومشونو

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
عامو منطقی باش شاید تو اصلا اون چیزی نبودی که اون واسه ایندش میخواست😑😑😑😑😐

عاشقتم بخدا😂

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
مشکل داره ولش کن کسی که بگه فدای آروغ زدن عشقم بشم ازنظر من فرد سالمی نیست

رفتم دیدم 🥲

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
عاشقتم بخدا😂

تو کی هستی که پروفایل شهید میزاری برای ارات به خونش قسمت میدم از تاپیکو بری و نمیری ..انقدر برات ارزش داشت این شهید؟

میبینی حالا من حرفم چیه؟😂

اره😅😅😅😅😅

از دست تو😆😆😆

خدا لعنتش کنه همین

خدا نکنه همه زندگیمه     

2706