2733
2734
عنوان

شمامیرین خونه مامانتون چقدر کارمیکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی بتونم کارای مربوط به مامانمو میکنم

خواهر مجرد دارم اونم یسری کارا رو میکنه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731
سلام امر کنید 

لطف دارین 

شاید شخصی باشه یعنی اگه دوست نداشتین جواب ندید .

شما چه کسی هستید؟؟

تحصیلاتتون چیه ؟؟

واقعا شغلتون چیه؟؟

اسمتون چی هست؟؟

یا کجا زندگی میکنید ؟؟

واسه چی اینهمه از شما در همه زمینه ها سوال میپرسن ؟؟

یجوری تو ذهن من مثل دکتر همه چی دان شدین😄

نمیدونم وای فکر میکردم فقط من اینجوریم چه خوب یکیم حس منو داره حس بدیه ولی خب خوبه خخ

ولی خب خوبه به قول تو 😅❤

به اسمم گیر ندید من بزرگتون نیستم😅✌کوچیک شما روژین خانوم🤩
من خیلی دوس دارم وقتی میرم دقیقا مثل تو براش کار کنم ولی خیلی تنبلم طفلی تنهایی کارمیکنه دوتاابجی مج ...

انجام بده 

من همش میگم منم مادرم دخترم بزرگ میشه بهم رحم کنه دلسوزم باشه

من درسته واقعادلم میخوادیکم استراحت کنم ولی دلم نمیاد میگم من جوونم زشته اون بپزه من بخورم

🍦
2738

از مجردیم بیشتر 

چون مهمونی هستم که شرایط صاحبخونه رو کامل و جامع می دونه پس رعایت می کنم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

من شهر دورم از مامانم خونه تکونیشو میزاره ذمن براش انجام بدم 

به خدا هروقت میرم کلی براش خونه تکونی میکنم 

مثلاً وقتی میرم دو هفته اول فقط کاراشو میکنم 

غذا و ظرفم میشورم 

پس من عجب دخترخوبیم  الان اومدم نهارپختم چایی دادم مرتب کردم جاروام زدم بعداومدم بیرون

کار خوبی میکنی دل مادرت راشاد میکنی دعای خیرش هم  همراهته

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
ظرف شستن فقط اگ هم باشه جارو گردگیری الهی خدا منو بکشه زیاد ب مامانم نمیرسم میدونم دختر بدی ام و ما ...

ان شالله امشب نمیری وتاابدهرروز ارامشت بیشتربشه ودرهای خوشبختی به روت بازبشن

🍦
لطف دارین  شاید شخصی باشه یعنی اگه دوست نداشتین جواب ندید . شما چه کسی هستید؟؟ تحصیلاتتون چی ...

من چه کسی هستم ؟ یه خانم ۴۱ ساله ساکن تهران دکتری استراتژی و دکتری مدیریت سازمان دارم شاغل هستم و بچه ندارم

اگر ازم سوالی بشه و بلد باشم جواب میدم 

همین و لاغیر 

اسمم خیلی مهم نیست

😁