2737
2739
عنوان

امروز از بغل یه قبرستون قدیمی رد میشدیم که ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3540 بازدید | 162 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما خیلی قدیمی بوده وگرنه دفن میکنن دوباره

توروستای ما یه قبر هست هرروز استخوناش میاد بیرون چندین بار دفن کردن اما بازم میاد بیرون 

شبها هم صدای جیغ ازش میاد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
خب شماهم نمونه كارمي 😁😉

😐😐😐

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
حتما خیلی قدیمی بوده وگرنه دفن میکنن دوباره توروستای ما به قبر هست هرروز استخوناش میاد بیرون چندین ...

😂😂

در اووج عاقِـل بـودن دیوانِگیـ رخ میدهد ! (:/.              درخواست دوستی قبول نمیکنم❣️🦋
وای چرا پس رسیدگی نمیکنن من جای تو بودم میرفتم جلو

کلا اون قسمتورمثل اینکه میخوان خاک برداری کنن و ساخت و ساز بشه 

چون یه قبرستان خییییلی قدیمیه و دیکه اثری از قبرهاش معلوم نیست اصن 

2738
خب خواهر جای هممون همونجاست جای تعجبی نداره که غذای مار و مورچه میشیم همه

بله قانون طبیعته

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
😂😂

خنده داره؟🤔😑

حتما خیلی قدیمی بوده وگرنه دفن میکنن دوباره توروستای ما به قبر هست هرروز استخوناش میاد بیرون چندین ...

ماهم دوتا قبرستون داریم تو شهرمون

قبرستون قدیمی تر شبا صدای ناله میاد و میگه امان از گرون فروشی

2706