2737
2739
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
من دقت مردم اونایی که شوهرشون پولدار. بعد ازدواج سفید میشن    

وای خدااااااااااااااااا ترکیدم  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر پولدار گلی ست از گل های بهشت       شوهر پولدار اگه گیر اوردی مدیون منی اگه رف ...

اگه تهرانی بیا با دوسته شوهرم اشنات کنم 

فقط یه کوچولو اعصاب نداره

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2728
ببخشید ولی آدمایی که خیلی کمبود دارن تا پول میبینن تغییر میکنن

چه ربطی داره پول خودش ادمو ازیه سری دغدغه ها دور میکنه براهمین ادم چون سختی کمتر میکشه قشنگ ترم میشه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
اگه تهرانی بیا با دوسته شوهرم اشنات کنم  فقط یه کوچولو اعصاب نداره

ن قربون دستت مرد بی اعصاب نمیخوام 

خودمم اعصاب درست حسابی ندارم

شب اول نه شب دوم یا من اونو میکشم یا اون منو    

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2740
ن قربون دستت مرد بی اعصاب نمیخوام  خودمم اعصاب درست حسابی ندارم شب اول نه شب دوم یا من اونو م ...

😂

پولداره هااا کارخونه داره از من گفتن😁

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
حالا عمل نه ولی خب تو لباس چرا قطعا ادم تو لباسای فندی بهتر به نظر میاد یا با عینک گوچی و کیف لویی و ...

این بله😁ولی بازم باور کن پول سلیقه نمیاره

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
😂 پولداره هااا کارخونه داره از من گفتن😁

اووووووووووووف

نظرم عوض شد 

اصلا مرد باید خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااق پولدار و بد اخلاق(با ریتم امین نصرتی بخونید  )

بدش به من😂

عههههههههههههههه مال خودمههههههههههه

برو کنار ببینممممممممممم

اول خودم پیداش کردم 

ایشششششششششششششششششششششش

بدش به من😂

بیا ببرش 

اونموقع  میشی جاریم اینا از بچگی باهم بزرگ شدن 

اگه خوشگلی معرفیت نمیکنم😂