2733
2739
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
مکه من دستم گجه که زن بیارم خرجمو بده؟

خودتون‌گفتین زن پولدار میخواین 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتون‌گفتین زن پولدار میخواین 

اینجا خانم پولدار نمیاد فکر نمیکنم چون اکثرا اونهایی که پولدار اوقات فراغت دیگه ای دارن نه دنیای مجازی خواهر من 

خانم پولدار وقتی مستقل هستش دلیلی نداره با یکی مثل من ازدواج کنه پولدار دنبال یکی پولدارتر میگرده 

ببخشید این فقط اقایون هستن که حتی اگر پولدار باشن با دختری که حتی فقیر باشه ازدواج میکنه خانمهای پولدار فقط بلدن منت بذارن و فخر بفروشن دیگران تحقیر کنن 

2731
از آرین چخبر؟😁

فردا شب خونمون دعوته😬✌🏻

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2740

پول خیلی تاثیر داره تو زندگی

پول باعث میشه مستاجر نباشی و سر سال استرس نداشته باشی که صاحبخونه قراره بندازدت بیرون از همون خونه فسقلی

پول باعث میشه سوار آشغال ترین ماشین دنیا با قیمت خون آدمیزاد نشی 

پول باعث میشه سوار مترو شلوغ و بی در و پیکر نشی و با آژانس و اسنپ بری هر جا دلت میخواد

پول باعث میشه با خیال راحت چکاب های ماهیانه بری

پول باعث میشه با خیال راحت هزینه آرایشگاه بدی

پول باعث میشه روغن آشغال نخری و بجاش از روغن کنجد و زیتون کران قیمت استفاده کنی

پول باعث میشه بهترین گوشت و مرغ و ماهی و میگو رو بخوری

پول باعث میشه آخر هفته ها بجای دعوا بری تو باغ خودت تو استخر خودت لذت ببری از زندگی

پول باعث میشه بهترین لباسا رو بخری بی حساب و کتاب 

بهترین مدرسه ها و کلاس ها برای فرزندت

پول حتی باعث میشه تو بتونی خیر باشی و به خیریه ها و افراد ناتوان کمک کنی

در کل پول باعث میشه تو زندگی کنی، نه زندگی تو رو ...

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
بالاخره ستیا انتخاب نهایی بود یا گزینه های دیگه هم قبوله؟

فقط جاری خوشگلم ستیاا😁♥

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜