2737
2734
عنوان

امروز فک میکردم اگه بایه ادم پولدار ازدواج کنم چه شکلی میشم😂🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 29159 بازدید | 911 پست
اووووووووووووف نظرم عوض شد  اصلا مرد باید خوشتیپ باشه پولدار و بداخلااااق پولدار و بد اخلاق(ب ...

😂😂😂

والا مشروبم میخوره هاا

هر شبم با یکیه 

اگه میخوایش بسم الله

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂 والا مشروبم میخوره هاا هر شبم با یکیه  اگه میخوایش بسم الله

این شوهره؟  

این بیشتر به بلای جون میخوره تا شوهر     

جدی جدی اینکه هر شب مسته چطوری زندگیشو اداره کرده تونسته یه کارخونه رو سر پا نگهداره؟  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
😂😂😂 والا مشروبم میخوره هاا هر شبم با یکیه  اگه میخوایش بسم الله

خواهر حالم بهم خورد ازش ای بابا اینم شانس مایه😂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
2728
این شوهره؟     این بیشتر به بلای جون میخوره تا شوهر       جدی جدی ا ...

ستیا پاشو بیا خودمون یه کاری کنیم😂

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
این شوهره؟     این بیشتر به بلای جون میخوره تا شوهر       جدی جدی ا ...

هر شب که مست نیست😂😂

بعضی اوقات مست میکنه 

ولی هر شب با یکیه از اون مایه دارای لجن 

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
هر شب که مست نیست😂😂 بعضی اوقات مست میکنه  ولی هر شب با یکیه از اون مایه دارای لجن

خواهر مورد بعدیو رو کن😂

ستیا پاشو بیا خودمون یه کاری کنیم😂

چیکار کنیم؟؟؟؟؟

اینم ک تو زرد از اب دراومد وگرنه باهم نصفش میکردیم

روزای زوج برا من روزای فردم برا تو

ولی خب طرف داغااااانه داغااااااااااان  

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2740
خواهر حالم بهم خورد ازش ای بابا اینم شانس مایه😂

😂😂

دیگه همین تو دست و بالمه اگه داداش داری بگو بیاد خواهر شوهرمو بگیره هم من راحت میشم هم داداشت پولدار میشه هم به تو میرسه

چیکار کنیم؟؟؟؟؟ اینم ک تو زرد از اب دراومد وگرنه باهم نصفش میکردیم روزای زوج برا من روزای فردم برا ...

خدانکشتت😂😂

من اصن یه جاهایی میرفتم بالاشهرواینا یه مدت خیلی میرفتم یادش بخیربلکه فرجی بشه😂

هر شب که مست نیست😂😂 بعضی اوقات مست میکنه  ولی هر شب با یکیه از اون مایه دارای لجن

ببین میشه یه شب تو مستی ازش امضا بگیرم کل ثروتشو بالا بکشم و در برم  

ولی جدا از شوخی چرا انقدر ل.ا شیه؟

خواهر مورد بعدیو رو کن😂

حالا که اینقد اصرار میکنی بیا هووم شو

حالا که اینقد اصرار میکنی بیا هووم شو

چقد اخه تو مهربونیییی مرسییییی😂😂😂

ببین میشه یه شب تو مستی ازش امضا بگیرم کل ثروتشو بالا بکشم و در برم     ولی جدا از شوخی چ ...

اره لاشیه بدم لاشیه به هیچ کس رحم نمیکنه مثله این ادم بدای تو فیلماس😂

خیلی تیزه عمرا بتونی هزار تومن ازش بالا بکشی

چقد اخه تو مهربونیییی مرسییییی😂😂😂

😂😂 

اره خیلی مهربونم اصن به خاطر تو طلاق میگیرم همشو میدم بهت😁