2737
2734

اصلا تاریخچه سابلیمینال واسه چه زمانیه؟؟کی کشفش کرد؟؟

واقعا نتیجه باشه؟؟؟عوارض  داره ...میشه هر تجربه ای اطلاعی هرچی می دانید بگید لطفاااااااااااااااااااا.

واسه افزایش قد استفاده کنم ینی نتیجه میده؟!.خیلی عجیبه. 

من گوش ندادم غیر از یکی دو بار ولی شنیدم که واقعیته 

و اینکه عوارضش سردرد هستش که باید آب زیاد خورد 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین الان دارم گوش میدم

بله کاملا واقعی

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728

نه عزیزم این پروژه یه پروژه فراماسونریه و اهداف کثیفی پشتشه

مثل یه حذب و یه گروهک براش خرج کردن

خودتونو درگیر این بازی کثیف نکنید هیچ اثری هم نداره

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
نه عزیزم این پروژه یه پروژه فراماسونریه و اهداف کثیفی پشتشه مثل یه حذب و یه گروهک براش خرج کردن خو ...

این اطلاعاتو از کجا آوردید 

فقط آهنگه مشکلی نداره که 

🥰 ممنون میشم واسه اینکه زودتر بریم سر خونه زندگیمون دعا کنید برامون 🙏هیچوقت به خدا نگو مشکل بزرگی دارم... به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم... :)
2738

عجیب نیست تو عجیبش کردی واسه خودت

الان ۵۰بار بگو من حالم افتضاحه

حالت بد میشه سریع

خب ساب هم همینه دیگه

تاریخچشم قدیمیه فایلارو چن سالیه میسازن ولی وقتی محرکای زیر استانه ای ساعت سال ۱۹۰۰و خورده ای بود

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
این اطلاعاتو از کجا آوردید  فقط آهنگه مشکلی نداره که

میدونم عزیزم

جوزوی هستم یه سری از دوستان رفته بودن تو این فازا به استادمون گفتن استادمون محققه گفتن ک سامبنینال ها یه فرقه هستن 

ایشون جریان شناسی کردن و علمی پاسخ دادن 

برای منم جالب بود اما چیزی دربارش مطالعه نکردم اما دررابطه بااینکه فراماسونریه و روی مغز و ناخودآگاه تاثیر داره شکی ندارم و علمی میتونم اثباتش کنم

من باید تا ۲۵ سالگی با خواست و یاری خدا (به زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنم و بتونم در رشته نقاشی تحصیل کنم و مدرک آموزشگاه نقاشی بگیرم و سطح دو حوزه رو با بهترین معدل به پایان برسونم و برای سطح سه تلاش کنم ) من علاوه بر این اهداف از خدا میخوام ک کمکم کنه تا ۲۵ سالگی بسیاری از اخلاق های بدم رو ترک کنم 😘💪🏻💪🏻💪🏻لطف کنید برای رسیدن به اهدافم برام دعا کنید 🥰🤩
میدونم عزیزم جوزوی هستم یه سری از دوستان رفته بودن تو این فازا به استادمون گفتن استادمون محققه گفتن ...

اون فرق میکنه عزیزم

کلا ی چیز جداست و اون فرقه ها شیطانیه

ولی محرک زیر آستانه و تلقین که بهش میگن سابلیمینال مسیج چیز بدی نیس

اون فرق میکنه عزیزم کلا ی چیز جداست و اون فرقه ها شیطانیه ولی محرک زیر آستانه و تلقین که بهش می ...

مبشه بیشتر توضیح بدی؟؟الان واقعا تاثیر داره؟عوارض داره؟

اون فرق میکنه عزیزم کلا ی چیز جداست و اون فرقه ها شیطانیه ولی محرک زیر آستانه و تلقین که بهش می ...

هیچ فرقی نداره عزیزم‌

همسر من دانشجو دکتری روانشناسیه 

همیشه میگ اگر میخوای چیزی ملکه ذهنت بشه ۹ بار باخودت  تکراد کن و ...این یعنی انرژی مثبت

اما سامب ها اصلا اثبات علمی نشدن و فقط ی نظریه ان  از طرفی روی ناخوداگاع  تاثیر زیادی داره مث هیپنوتیزم !

خود من‌میخواستم با ساب ها لاغر کنم اما بعد از اینکه متوجه شدم کامل ترکش  کردم  

مبشه بیشتر توضیح بدی؟؟الان واقعا تاثیر داره؟عوارض داره؟

میشه بعد توضیح بدم 

خیلی خوابم میاد الان 😘اما حتما یادم میمونه و امشب برات توضبح میدم

شرمنده عشق جان😘

2706