2733
2734

.

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره فدات شم من هیچوقت نیاوردم😌😂

واسه فرهنگیان خوندین ؟ استخدامی آموزش پرورش منظورم نیست

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
2742

بله خواهرم ۴ سال پیش حتی پشتم موند روزی ۱۵دساعت میخوند کلاسای مختلف و .... ولی نشد که بشه 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
کسی بود اورده ولی مصاحبه رد شده دیگه فرصت دیگه شم حروم شد دوباره نشست خوند روانشناسی اورد

آخه من فکر میکنم انسانی مثل تجربی نیست هر کس بخونه قبول  میشه 

واسه فرهنگیان خوندین ؟ استخدامی آموزش پرورش منظورم نیست

ن گلم شوخی کردم

من استخدامی خوندم

بخون حتما موفق میشی❤️

درخت به سمتی سقوط میکنه که تکیه کرده ، پس حواست باشه به کدوم سمت تکیه میکنی...
بله خواهرم ۴ سال پیش حتی پشتم موند روزی ۱۵دساعت میخوند کلاسای مختلف و .... ولی نشد که بشه 

انسانی بود ؟😐حتما منطقه ای که درس میخونده فرهنگیان کم میخواستن 

2738
ن گلم شوخی کردم من استخدامی خوندم بخون حتما موفق میشی❤️

نه واسه خودم نمبخوام 

من تجربی بودم تموم شد 

انسانی بود ؟😐حتما منطقه ای که درس میخونده فرهنگیان کم میخواستن 

بله 

نمدونم ولی این و دوتای دیگه از دوستاش خرخون کلاس بودن هیشکدوم نیاوردن 

مونده به قسمت گلم 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)