2737
2739

آشنایی اصولی با رژیم کتوژنیک

خودم ۱۰۵کیلوبودم شدم ۸۶ کیلو سه ماهه رژیمم❤میخوام کمک کنم به اونایی که قندبالا دارن مقاومت به انسولین دارن زودچاق میشن و اصلا لاغرنمیشن❤فقط برام دعاکنید حتی شده یک صلوات که مشکل منم حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی خوش اومدین لطفا مطالب این تاپیک رو حتما نشر بدید!

برای شروع کتوژنیک چندین قدم بایدبردارید

اولیش یه چکاپ کلی قندچربی آهن هموگلوبین وضعیت کبد

بعد تصمیمتون روبگیرید که چرامیخواید رژیم بگیرین!

وبعد ^_^ همراه من باشید تا نکات رو بگم براتون

یعنی سه ماه برنج ونون نخوردی؟

آره ببین جونم بسته بودبه نون برنج خرما قند  تومرحله پیش دیابت بودم باقند ناشتای ۱۱۰ متفورمین و پیاده روی هیچ اثری نداشت‌. فکرمیکردم توی بیست سالگی پیرشدم و بایدانسولین بزنم

خیلی خوش اومدین لطفا مطالب این تاپیک رو حتما نشر بدید! برای شروع کتوژنیک چندین قدم بایدبردارید اول ...

کاش گروه تشکیل بدید  و همراهمون باشید و بهمون انگیزه بدید☺️

عزیزی که امضامو میخونی لطفااا  برا آرامش و دلخوشیم دعا کن ❤️ممنونم 
2740

اولش توی تلگرام وارد کانال کتوزیست بشین 

و یه دفتربزارین جلوتون موبه موی مطالب ویس هارو یادداشت کنید تا حساب کاربیاد دستتون. این رژیم مصرف جربی و پروتیین میره بالا و کربوهیدارت  زیر ۲۰‌گرم مصرف میشه.

پیج اینستا خاطره جونKeto.khatereh بعد وارد این پیج شید این خانوم ۴ساله کتوهستن و اگراشتباه نکنم ۸۰ کیلو وزن کم کردن  برنامه هاشونو رایگان میزارن. طبق برنامه پیش برید بدون افتادگی پوست بدون چیت(تقلب کردن درغذا) لاغرمیشید. دوهفته بابرنامه سبزپیش برید دوهفته با برنامه آبی و بعدش به دلخواه ازبرنامه های صورتی رنگ یکی رو انتخاب کنید و هرهفته یکیو انجام بدید

ماتوی این رژیم بایدیک سری مکمل هارو مصرف کنیم. چون کربوهیدارت  محدودمیشه مقدارمنیزیم و ویتامین هاکاهش پیدامیکنه پس شما باید حتما منیزیوم و مولتی ویتامین مصرف کنید 

کاش گروه تشکیل بدید  و همراهمون باشید و بهمون انگیزه بدید☺️

^_^ من مطالب گروه خاطره جون رو نشرمیدم چون درحال حاضر گروه پرهست و اصلا امکان ادد کردن عضوجدید نیست.اما توی تلگرام بله گروه داریم

الکترولیت‌ها چیزی جز مواد معدنی مانند #پتاسیم، #سدیم، #کلسیم و  #منيزيوم و ... نیستند که درون خون انسان یا هر مایع دیگری حل شده‌اند. وقتی مواد معدنی در درون خون (یا هر مایع دیگری) حل می‌شوند به ذرات کوچک‌تری به نام یون شکسته می‌شوند، این یون‌ها باعث ایجاد ویژگی هدایت الکتریکی در مایع می‌شوند؛ دلیل آن این است که یون‌ها با خود بار مثبت و منفی حمل می‌کنند و همین باعث تولید الکتریسیته در بدن انسان و هادی بودن بدن نسبت به الکتریسیته می‌شود. اگر بگوییم که الکترولیت‌ها باتری‌هایی دربدن انسان و حیوان هستند حرف نادرستی نزده‌ایم.نقش الکترولیت‌ها در بدن انسان الکترولیت‌ها برای بدن انسان بسیار مهم هستند و دلیل آن، نقش مهم الکترولیت‌ها در نگهداری و ایجاد ولتاژ میان پوسته‌ی سلول‌ها و عبور بار الکتریکی از یک سلول به سلول دیگر است. کلیه‌ها در بدن مسئولیت تنظیم غلظت الکترولیت در خون، الکترولیت اضافی و یا جایگزین کردن الکترولیت از دست رفته بر اثر فعالیت‌های روزانه می‌باشد.🌹🌹

2706