2737
2739
برا بچه ده سالشم زده این که خوبه

اگه وضع مالیش انقدر خوبه چرا نمیذاره زن بگیره؟ 

من و شوهرم جفتمون 21 سالمون بود ازدواج کردیم تازه پشتوانه هم نداشت الان شرکت خودمون رو تأسیس کردیم و چند تا نیروی تخصصی داریم و حقوق می‌دیم 

اگر واقعا انقدر پولداره که میگه یه میلیارد طلا برای زنش گرفته و ملک به نام بچه هاش زده چرا مخالفه؟ پسره رو بفرسته سربازی زنش بده دیگه 

وای خدا الکی میگی مجردی؟

ن بخدا،مگه تو چجوری هستی؟؟

اره

اتفاقا همیشه از این موضوع ناراحتم چون بهرحال آدم باید یکم زور داشته باشه بتونه از خودش دفاع کنه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه وضع مالیش انقدر خوبه چرا نمیذاره زن بگیره؟  من و شوهرم جفتمون 21 سالمون بود ازدواج کردیم ت ...

لابد با دختره مخالفه من نمی‌دونم بخدا شاید این ازدواج به صلاح بچه اش نمیبینه

2742
2738
ورزش کن قوی شو خوب نیست زن ۱عیف باشه

ورزش میکنم اتفاقا اندامم هم اصلا ضعیف نیست ولی مچم خیلی ضعیفه ،ممکنه بخاطر کمبود ویتامین باشه؟

ن بخدا،مگه تو چجوری هستی؟؟ اره اتفاقا همیشه از این موضوع ناراحتم چون بهرحال آدم باید یکم زور داشته ...

من میزنم هر کی بخواد بزنتم هر کیا قشنگ ازم حساب می‌برن همه وقت دعوا خودشون میکشن کنار میدونن ازم کتک میخورن رزمی کارم ده سال قهرمانی کشوری دارم حتی

من میزنم هر کی بخواد بزنتم هر کیا قشنگ ازم حساب می‌برن همه وقت دعوا خودشون میکشن کنار میدونن ازم کتک ...

خوشبحالت

2706