2737
2739
نه خوب اینطور نیست مردا از یه سنی بدنشون کشش نداره ... هر چی جوون تر باشه بدنش قوی تره

این برای زن هم صدق میکنه

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دور از جونشون خدا نکنه

دعوای پدر و پسری سخته والا 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2728
به نظرمن به یک بهانه ای برودربزن تادعواهاشون قطع بشه تایک بلایی سریکیشون نیومده مثلا به بهانه اینکه ...

نه بابا اونا عصبانی آن الان یچی هم به خودم میگن دعا کنید خدا به دلشون آرامش بده فقط

2740
مردا خیلی وحشی شدن خداکنه هر مردی که زنشو میزنه کرونا بگیره 😠😬😠

زنش نیست عزیزم این قدر خوبه عاشق زنشه همه زندگی به اسم زنش زده یه بار زنه گفت یه میلیارد طلا برام گرفته حالا لاف یا چی نمیدونم

زنش نیست عزیزم این قدر خوبه عاشق زنشه همه زندگی به اسم زنش زده یه بار زنه گفت یه میلیارد طلا برام گر ...

خب پس خدا خیرش بده همچین مرد با شعوری

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706