2733
2734
2731

یعنی شما تواین صدباری که این تاپیک رو زدی بالاخره یکبار دکتر نبردیش دوست من ؟یا کلا این تاپیک رو دوست داری؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

یه محلفه نایلون دار براش درست کن که اگر ادرار کرد جایی کثبف نشه

خودشم شب خوابیدنی سعی کن بعش مایعان زیادی ندی و حتما دستشویی بره

شب ادرای معمولا با استرس مرتبطه ببین مشکل کجاست؟

سعی هم بکن بخاطر شب ادراری دعواش نکنی فقط یادش بده که اتفاق افتاد لباسشو دربیاره و خودشو بشوره

مقطعی پیش میاد برای بچه ها ریشه مشکل رو پیدا کنید

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

برای بار صدم این تاپیک و میبینم خاهر من بردار بچتو ببر دکتر😐 دوازده سال بی اختیاری ادرار خطرناکه تو میای تاپیک میزنی😐

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
یعنی شما تواین صدباری که این تاپیک روزی بالاخره یکبار دکتر نبردیش دوست من ؟یا کلا این تاپیک رو دوست ...

یعنی شما کار دیگه ای نداری که همش تو تاپیکای من می گردی عزیزم مگه کسی تفنگ رو شقیقه ات گذاشته که بیای تو تاپیک من خدا این انتخاب رو بهت داده که نیای

برای بار صدم این تاپیک و میبینم خاهر من بردار بچتو ببر دکتر😐 دوازده سال بی اختیاری ادرار خطرناکه تو ...

یعنی شما کار دیگه ای نداری که همش تو تاپیکای من می گردی عزیزم مگه کسی تفنگ رو شقیقه ات گذاشته که بیای تو تاپیک من خدا این انتخاب رو بهت داده که نیای

یعنی شما کار دیگه ای نداری که همش تو تاپیکای من می گردی عزیزم مگه کسی تفنگ رو شقیقه ات گذاشته که بیا ...

بیا منو بخور حالا😑خو میگیم بچتو بردار ببر دکتر عواقب بدی داره زیاد میلیم ب بودن تو تاپیکت ندارم خواستم بهت تذکر بدم اینجا کار ب جایی نمیبری این مشکل تخصصیه ببرش دکتر 

ب جا زبون ریختن😒

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
یعنی شما کار دیگه ای نداری که همش تو تاپیکای من می گردی عزیزم مگه کسی تفنگ رو شقیقه ات گذاشته که بیا ...

خواهرمن چهارده سالش بود این مشکل داشت ..بردن دکتر خوب شد..شماسعی کن سردی وآب قبل ازخواب ندی..موقع خواب پهلوهاشوباروغن زیتون ماساژ بده باشال ببند..واصلا توبیخش نکن تا احساس سرخوردگی بهش دست بده روی تشکش پلاستیک بکش ملافه بکش روش امیدوارم خوب بشه

2706