2733
2734
عنوان

مشورت ازدواج

164 بازدید | 21 پست

سلام 

من یه پسرخاله دارم ک سه ماه از من بزرگتره و از بچگی شوهرخالم می‌گفت ب هرشکلی شد عروس منی.

الان ۲۳سالمونه و از سه چهار سال قبل زمزمه هاشونو می‌شنوم از دور که بیان !!

پیغام میدن که دوست داره قبول کن 

ولی خودش هیچ قدم جدی نداشته که مستقیم ب خودم بگه .

حتی شمارش رو هم ندارم 

مشکل من اینکه اووول گفتن چادر سر کنم و من هیچ وقت قبول نکردم و ب پیشنهاد ها و پیغام واسطه ها فکر نکردم چون قصد تغییر منو دارن.

ولی دو سه روزه افتاده توو ذهنم فکرش 

میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج فامیلی یه چیزیش خوبه خیلی چیزاشم بد.چادری نشو 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2731

انگار اون خیلی تمایلی نداره شمام ک دوس ندآری پایبند عقاید و تفکراتشون بشی

پس بهتره ول کنی هر کی بره پی زندگی خودش

ازدواج فامیلیم اصلا خوب نیس بعد سر بچه اوردن خیلی درگیر مشکلات میشین ک کلی ازمایش و تست و ... برین بعدم همش استرس دارین ک چی بشه

وقتی خودش پا پیش نزاشته یعنی خودش نمیخاد دیگه عزیزم ... امان از دست این خانواده ها ... بنظرم بخاطر هیچکس خودتو تغییر نده چون تو در خودت بودن زیبایی .. من که کلا با ازدواج فامیلی هم مخالفم ولی شمارو نمیدونم ...ولی بازم اگه خودت راضی بهش فکر کن

من تمام هستیم را در نبرد با سرنوشت " در تهاجم با زمان آتش زدم ، کشتم" من بهار عشق را دیدم ولی باور نکردم " یک کلام در جزوه هایم هیچ ننوشتم " من زمقصد ها پی مقصودهای پوچ افتادم " تا تمام خوبها رفتند و خوبی ماند در یادم "  من به عشق منتظر بودن همه صبر و قرارم رفت . بهارم رفت . عشقم مرد . یارم رفت

تغییر نکن وگرنه تا اخر باید تابع باشی چیزی هم نگو اگر گفتن بگو خودشون ک حرفی نزدن ،وایسا بیان بعد با خانواده فک کن ،یعنی نظر ما انقد سرنوشت سازه برای دخترای نی نی سایت هی میان مشورت از خاستگار میگیرن؟

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد
2738

تو هیچ کاری نکن تا پسره خودش حرفی نزده و مستقیم نیومدن خواستگاریت

از دوران دانشگاه میگفتن پسرخالم میخوادم من عروس اونم . اما اون حرفی نمیزد ما فقط سلام خدافظ میگفتیم

امسال با یکی دیگه عقد کرد

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
به نظرم اگه دوستت داره مجبورت نمیکنه  ولی اگه تو دوستش داشته باشی هر کاری میکنی  همین ک ...

اینکه تا توو ی جمع فامیلی میشنم واسطه ها میان میگن بهش فکر کن جواب بده ی جوری حالت جنگ اعصابت 

انگار اون خیلی تمایلی نداره شمام ک دوس ندآری پایبند عقاید و تفکراتشون بشی پس بهتره ول کنی هر کی بره ...

من نه ازدواج فامیلی دوست دارم ن اینکه با چادر سر کردن تبدیل بشم ب ی آدم دیگه ،اما واسطه ها آرامشم رو گرفتن

2706