2733
2739
عنوان

مشورت ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 21 پست
تغییر نکن وگرنه تا اخر باید تابع باشی چیزی هم نگو اگر گفتن بگو خودشون ک حرفی نزدن ،وایسا بیان بعد با ...

مشورت گرفتم چون نمی‌دونم چجوری بگم ولی حرفهای واسطه ها شدن سوهان روحم

من باشم خودمو بخاطر هیچ کس عوض نمیکنم. بنظرم صبر خودش پا پیش بزاره شاید توی رودروایسی مونده باشه

منم بخاطر همین چندساله حرفهاشونو نشنیده میگیرم چون میخوام تغیرم بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو هیچ کاری نکن تا پسره خودش حرفی نزده و مستقیم نیومدن خواستگاریت از دوران دانشگاه میگفتن پسرخالم م ...

خوشبحالت که تکلیف اطرافیانت باهات مشخص شد دیگه اذیت نمیشی با حرفاشون

به پسرخالت دختر معرفی کن یا به واسطه ها بگو فلان یام خوبه یا دخترتو بده بعدم یه بار بلند بگو من جوابم منفیه به فکر کیس دیگه باش

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2728
مشورت گرفتم چون نمی‌دونم چجوری بگم ولی حرفهای واسطه ها شدن سوهان روحم

بهت ک گفتم بگو تا خودشون رک و واضح حرفی نزنن من نمیتونم جیزی بگم هرچیزی هم اداب و رسومی داره با خانواده صحبت کنن از بغالی ک جنس نمیخان 

اینجوری ن اطرافیان دیگه چیزی میگن اونا هم خودشون یاد میگیرن بیان

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد

دوسال پیش خالم یعنی مادر همین پسرخالم ازم خواستگاری کرد. من جدیش نگرفتم وقتی هنوز پسرخالم ساکت بود . من هیچی جوابشون نمیدادم. بعدچندماه تهمت زدن بهم ک جواب نمیدم چون عاشق کسی دیگم.  حالا بعد دوسال عقد کرد. من هنوز با اینا درگیرم مجبور شدم دیگه قطع ارتباط کنم باهاشون. 

ببین کلا خودت باید تکلیفتو روشن کنی. اگر بخوادت پسرخالت حرفی میزنه .حرف بقیه رو جدی نگیر تا خودش مستقیم نگفته

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد