2733
2739

مدرس میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هستم اینجا خیلی دیدم تاپیک زدن و سوال پرسیدن اگه سوالی داشتین بپرسین در خدمتم

میکرو ضرر داره؟ 

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

سلام دوستان خاستم بگم دیجی کالا فروش ویژه گزاشته برای محصولات آراشی بهداشتی من خرید کردم خوب بود اگ کسی خاست میتونه بره ببینه و بخره قیمتاش خیلی خوبه و تخفیف هم گزاشته.

ب نظر من ی سر بزنید دیدنش ضرر نداره  

مشاهده / خرید لوازم آرایشی بهداشتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من سه سال پیش تاتوکردم کم رنگ شده امانمیره چی کارکنم ؟

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏
سلام دوستان خاستم بگم دیجی کالا فروش ویژه گزاشته برای محصولات آراشی بهداشتی من خرید کردم خوب بود اگ ...

دیجی کالا که پر فروشه 

بازاریاب چرا داره ؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......

سلام

یکی از اقواممون داره تمرین میکنه فیبروز انجام بده مدرکشو بگیره مدل میخواد 

بعد من گفتم میام خوب اول اینکه ریسک میکنم دیگ ب نظرت می ارزه؟و اینک چون دخترم ممکنه بعدا پشیمون بشم یا مثلا پاک شدنش دردسر بشه

💮اللهم عجل الولیک الفرج💮                               ♡اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم♡                

من میکرونانو تلفیقی انجام دادم یه بار هم ترمیم رفتم رنگش تیرس برام دوسدارم روشن تر بشه چیکارکنم؟ یبار دیگه برم ترمیم بگم روشنش کنه روشن‌تر میشه؟ 

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
2706