2737
2734

سلام وقتتون بخیر

من سوالی در مورد هاشور ندارم اما در مورد کارتون دارم

یک دونه تاپیک دارم توی همون هم گفتم

می شه یکم در مورد کارتون بگید ؟ اینکه از کجا و چه طور شروع کردید؟

من کار زیبایی رو خیلی دوست دارم و حتی دوست دارم بعد از گرفتن عمومیم توی این حوضه فعالیت کنم 

فعلا دانشجو ام از کار با مواد خیلی خوشم میاد می دونم دقیقا کار شما نیست ولی می شه یکم راهنماییم کنید؟اینکه از کجا و چه طوری باید شروع کنم؟

باید آموزش ببینم بعدش حتما باید خودم سالن داشته باشم؟ اصلا چه طوری کار بگیرم؟اگر اینجا اذیت می شید بهتون پیام می دم

خدا جونم وِلم نَکن حتی اگه وِلِت کَردَم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام وقتتون بخیر من سوالی در مورد هاشور ندارم اما در مورد کارتون دارم یک دونه تاپیک دارم توی همون ...

سلام عزیزم اول آموزش ببینین بعد دوره ی کارورزی یکی دو ماه کنار مربیتون بمونین و کاراشو نگاه کنین بعد خودتون پیج بزنین و تو چندتا سالن شماره بدین و درصدی کار کنین بعد که مشتری جمع کردین خودتون سالن بزنین که دیگه مطمئن باشین مشتری دارین nail-negin1313 پیجمو دوس داشتی دنبال کن

سلام عزیزم اول آموزش ببینین بعد دوره ی کارورزی یکی دو ماه کنار مربیتون بمونین و کاراشو نگاه کن ...

مرسی ازتون که وقت گذاشتید و جواب دادید

پیجتون هم دیدم 

انشاء الله همیشه موفق باشید

خدا جونم وِلم نَکن حتی اگه وِلِت کَردَم :) 
2728