2737
2734

شوهرم تو کشتیرانیه ، همیشه میره ماموریت ، سفر، سه چهار ماه ، بعد ده بیست روز میاد مرخصی، رابطش خیلی سرده ، رابطه ی زناشویی هم که سالی یه بار هم نداریم، اینحا فکر کنم تقریبا همه منو شناختن، هر از گاهی میدنش قسمت اداری تو یکی از شهرا ، هر موقع گفتم ماهم بیایم پیشت هزار تا بهانه آورده ، اینبار ولی هر طور بود اومدم باهاش، جالبه وقتی میایم پیشش هر روز رابطه میخواد! همشم توهین میکنه ! به من میگه چاق و بدریخت ، میگه کسی به تو نگاهم نمیکنه ، منم فقط میخوام خودمو تخلیه کنم و چاره ای ندارم ! با بچه بدرفتاری میکنه ، بچه میره سمتش کتکش میزنه ، فحش میده ، همش میگه این بچه واسم بچه نمیشه ، تربیتش ناقصه ، منم بخاطر اینکه دخترم نره سمتش هی بهش تذکر میدم ، ولی میبینی بچس، هفت سالشه، حوصلس سر میره ، میره سمت پدرش، اونم سیلیش میزنه ، دعوا و فحشش میده ! منم ناراحت میشم ، بعضا بخاطر همین حرف گوش نکردنش خودمم میزنمش، از طرفی اینجا همش خونه ایم ، چون شوهرم سره کاره ، میاد خونه میگیره میخوابه یا گوشی و تلویزیون ، نه جایی میریم، نه کسی میاد، دخترم تو خونه افسرده شده ! من از تنهاییامون تو تهران فرار میکنم، چون خانوادم هم درست و حسابی نیستن ، جایی نیست بریم و بیاییم ، میخوام پیش شوهرم باشیم ، ولی میبینم نمیشه ، جور در نمیاد ، میخوام برگردم تهران ، باز اونجا دخترم بهش خوش میگذره ، منم اعصابم آرومتره 

ی ریگی ب کفش‌داره شوهرت حالا ببین

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نزنین بچه رو...

واقعا نزنید.........

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

همون تنها باشید خیلی بهتره بخدا😶ایشون نه واسه شما همسر خوبیه نه واسه بچش پدر خوبی بوده 😕

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738
2706