2737
2739
عنوان

دخترم روزی دوبار کتک میخوره اینجا، میخوام برم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5599 بازدید | 141 پست
ما زنا خیلی بدبختیم عزیزم بازم شوهرمونو  میبخشیم ولی میدونمممم خدا نمیبخشه من خو و میدونمممم چو ...

من ک شوهرم احساس میکنم نیمه دیوونست.درک بخشش مخشش نداره تازه طلبکارم هست.ولی الان خیلی خیلی بهتر شده نسبت به گذشته

اللهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا گناه داره بچه چطور دلتون میاد

تو چقدر فعالی😐

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

اسی حسم میگه شوهرت بایکیه.چه بسا ازدواجم کرده.

حسم خیلی قویه راجبه این موضوع.

ببین تابیشتر ازین سنت نرفته بالا باید یهکاری بکنی.

بچت دیگه بزرگه یه مدت بذارش پیش یکی وبرو تعقیب شوهرت.اگه نمیتونیم اشکال نداره.باخودت ببرش.مخصوصا وقتیایی که میاد ۳۰روز میمونه.

میگی وقتی شما میری گرمه.چرا؟؟چون نمیتونه بره پیش اون ولی وقتی اون میاد شهرشما سرده چرا؟؟چون به بهونه بیرون رفتن میره پیشش.

میگی درخواست طلاق داده.چون گفتی بچه رو به خودت میدم دست نگه داشته.احتمالا زنه قبول نکرده.چه بسا زنه رو روکشتیم ببره.وحتی شاید الان پیگیری کنی یه بچه دیگم هم داشته باشه.

توکه الان تنهایی عملا.بود ونبودش یکیه پس طلاق بگیر تا دیگه توهین وبی احترامیا و صلب اعتماد به نفس شارو تحمل نکنی.تعقیب کن خوب که مدرکت جمع کردی بکوبون تو صورتش صرفا برااینکه فکر کنه فقط باکلی توهین بدرد..... میخوری وهیچی حالیت نیست.

اگه اعتماد به نفست برگرده همه چیز خوب میشه.حتی روحیه میگیری که وزن کم کنی.

قبلا بااون کاربریتم همینارو گفتم ولی گوش نمیدی.

کاری نکن بعد ۱۰،۱۵ سال دیگه وقتی سرپیریته واونم بازنشسته شد یهو زنوبچشو علنی کنه وکلا ول کنه بره بااونا وتو دستت به جایی بند نباشه و وقتتو هدر داده باشی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

احتمالا زنیکه براتون دعا گرفته که یااز چشم شوهرت بیافتی.یاباهات بدرفتاری کنه یاکلا نتونه باهات بخوابه وبهت محبت کنه

چیز خورش کرده.

جدی میگم.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

اسی منم شوهرم دیوونم کرده از بس بگه بی ریخت و بدهیکل با این تفاوت که تو ۱۰۰کیلویی من ۴۰ کیلو استخون خالی😕😕😕😕

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
اره وقتی که تو دریاس سه چهار ماه که هیچ چی نیست دیگه وقتی میاد مرخصی ، اصلا دستم‌بهم نمیزنه فقط وق ...

سلام عزیزم اگه هنوزم این مشکل رو داری خوب به حرفام گوش کن من خیرتون میخام ببین برگرد تهران و بهش نچسب بذار بچت و خودت در آرامش باشید حتی اگه تنها باشید برای خودت سرگرمی درست کن و بذار به دخترت خوش بگذره اگه خونواده درست حسابی نداری روی شوهرت مثل یه کیف پول حساب کن ویرایش رفع نیاز جنسی هم حتی بهش رو نده برو ورزش و سر خودت رو گرم کن فکر کن شوهرت مرده ..یا خودش جدید میشه یا اگه زیر سرش بلند شد ه خیالش از بابت شما راحت میشه می‌ره دنبال کثافت ماریش .تو فکر کن مرده اینطوری بچت آسیب نمی‌بینه خودت تحقیر نمیشی حرفمو گوش کن خواهش میکنم من تجربه دارم خواهش میکنم