2737
2734
عنوان

اینکه میگن مادر باید واسه بچش وقت بزاره بعنی چی؟یکی معنی اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 113 پست
یعنی اولویت مادر باید بچه ش باشه باهاش بازی کنه حرف بزنه کتاب بخونه براش  سی دی اموزشی  ب ...

دقیقا دوخط اخرت منم 😔😔خیلی از دخترم شرمنده ام 

خیلی حتی الانم نگاش میکنم معصومانه خوابیده اشکم درومده براش نمیدونم چکارکنم 

نمیدونم روش من درسته یا ن من مدام در حال بازی ام در حال حرف زدنم در حال جواب دهدن سوالم ی دستشویی ب ...

منم خیلی با بچه ها سرگرم از صبج باهم کارتون میبینیم پیاده روی میکنیم زبان میخونیم و بازی میکنیم

شب براشون قصه بخونم 

اصلا هم بچه هام خیلی وابسته من نیستن ، اگه جایی بخوام برم راحت چند ساعت رو کنار میان

Azinammmmmm

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ کارهایی انجام میدی یا دخترت منو دخترم ۲۴ساعته پیش همیم

بخاطر همینه با تو شاد نیستو بهونه میگیره .چون خیلی باهات بوده و براش عادی شدی .

دختر منم همینطوره .ادم کلافه میشه ولی چاره ای نیست .تو این کرونا نمیشه بزاریم خونه دوست یا پدرو مادرمون 

2740
کلن لوسه و بهونه گیر 

خب همه دخترا لوسن 🙁🙁🙁

باهاش برقصید ،رقصیدن خیلی کمکتون میکنه حتی اگه فقط دستاتونو تکون بدید بخاطر بارداریتون

فیلمای رقصی ک مادر دختری هستش نگا کنید و باهم‌تمرین کنید 

اگه تونستید،دیوارای اتاقشو کاغذ بچسبونید .مثلا فقط یه دیوار رو .از این مقوا های بزرگ چنتا بگیرید بچسبونید دیوار . اونجا نقاشی کنه. خودش خسته میشه بعدش ،دفتر نقاشیای خوشگل بگیرید تا توجهش ب اونا جلب شه و توو دفتر بکشه کم کم

و یا کتابای رنگ آمیزی با طرحایی ک خودش میپسنده.

بازیای فکری مثل پازل باهم انجام بدید ،ازش بپرسید شمارو هم بازی میده یا میخواد خودش فقط درستش کنه

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
حوصله ام زود سر میره مثلا خودمم خسته میشم تنبلی میکنم در قبالش از ایندش میترسم 😔😔

نقاشی بگیربراش کتابش فقط بایدرنگ آمیزی کنه 

اردک وملخ وگل اسمشوهم بهش یادبده

شعریادبده

قصه براش بگو

من دوتاپسردارم کل تایمم ازصبح تاشب باایناسرمیشه یعنی یجورایی میشه گفت انگارمعلمم فقط درحال یاددادن یچیزایی هستم 

انگلیسی

کلمه 

عضوصورت

اعداد

اسم حیوانات ازروعکس

اسم طببعت گل پرنده درخت دریا باعکس

بازی خونه سازی 

رنگ انگشتی توحمام 

نقاشی توتخته وایت بردباماژیک 

اتل متل باعروسکاش......

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
دقیقا دوخط اخرت منم 😔😔خیلی از دخترم شرمنده ام  خیلی حتی الانم نگاش میکنم معصومانه خوابیده اش ...

عزیزم روش زندگیتو تغییر بده هیچ چیز مهمتر از تربیت بچت نیست الان اون نیاز به محبت داره نیاز به توجه داره گوشی و مجازی از بچت مهمتره؟ از فردا سعی کن بیشتر بهش برسی 

بعضی مادرا هستن بچه هاشون میفرستن تو کوچه تا خودشون راحت به مجازی برسن یا بارها دیدم بچه کوچیک دارن اما همش گوشی دستشونه تو فضای مجازین این بچه پر از کمبود محبت میشه و بعدها بدتر از مادر میشه چون توجه ندیده

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
بیشتر چ بازیای باهاش میکنی؟

بپر بپر رو تخت

خونه سازی

مهمون بازی

دزد و پلیس

خمیر بازی

رنگ انگشتی تو حموم 

پازل

قایم موشک

تو اشپزی دخالتش میدم  ادویه میریزه تو غذا یا نمک

کاهو میدم خرد میکنه برام

هویج میدم رنده میکنه نصفشم میخوره😂

۴پایه میزارم ظرف میشوریم باهم

گلهامو مشارکت میدم اب بده

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706