2737
2734
عنوان

اینکه میگن مادر باید واسه بچش وقت بزاره بعنی چی؟یکی معنی اینو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 113 پست

گوشی دست بچه ۲۲ ماهه نده عزیزم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب بچه ای که همه اش گریه و لجبازی می کنه ...کمبود توجه داره ..شبها قبل از خواب یک ساعت گوشی و تلوزی ...

حوصله ام زود سر میره مثلا خودمم خسته میشم تنبلی میکنم در قبالش از ایندش میترسم 😔😔

کلن  با بچه های همسنش مقایسه کردم این فرق داره همه اونا اهل بازیو بپر بپر و شادن این یه گوشه چ ...

من از فشار زندگی و شوهر بیفکر و این زندگی دخترم کتک زدم خیلی هم زدم دلم براش کباب شد دست خودم نبود اصلا ی دفعه ب خودم اومدم 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
2731
سبکت خیلی خوبه  بچت ازلحاظ عاطفی کمبودس نداره دیگه راستی ارتباطش با بقیه چجوره؟؟

عالیه

سریع دوست پیدا میکنه و اجتماعیه با همه سلام و احوال پرسی میکنه 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

یعنی اولویت مادر باید بچه ش باشه باهاش بازی کنه حرف بزنه کتاب بخونه براش 

سی دی اموزشی  بذاره ببرتش گردش 

برای تربیتش وقت بذاره نه اینکه بچه رو بندازه تو کوچه یا بندازه گوشه اتاق یه خوراکی بده دستش  کاری بهش نداشته باشه  خودشم  شب تا صبح سرش تو گوشی باشه  تو مجازی وقت بگذرونه 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
2740
اونها از لحاظ عاطفی کمبود ندارن 

علائم عدم کمبود عاطفی واعتماد به نفس بچه دو و نیم سال چیه؟

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️
خیلی کم مثلا بپر بپردوست داره خب من نمیتونم باردارم نقاشی عاشق اینه رو دیوار بکشه نمیزارم یا واسه ...

‌ااای دختر منم بعضی وقتا اینجوریه.دستاشون صاف باشه.پاهاش صاف باشه.وبشینه  

خودت باش
چ کارهایی انجام میدی یا دخترت منو دخترم ۲۴ساعته پیش همیم

براش نقاشی می‌کشم و از اونم میخوام برام بکشه

شعر میخونیم

زبان کار می‌کنیم

غذا تزیین می‌‌کنیم 

کیک میپزیم

پازل درست می‌کنیم

قصه میگم براش و بعد از چند روز ازش میخوام برام تعریفش کنه

و...

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
کلن  با بچه های همسنش مقایسه کردم این فرق داره همه اونا اهل بازیو بپر بپر و شادن این یه گوشه چ ...

بچه منم اینجوریه بخاطرکرونا جایی نمیرم تاحالانرفتم بخاطراونه ک همش میگ بغلم کن وقتی مهمونی واسم میاد 

وقت نیزاری؟تویه این زمونه در این عصر پستونک ؟دندونهاش کج  بشه که چی؟خدا بالاسرم شاهده یه بار پستونک ندادم به بچم .شیشه شیرشو پلاستیکی نکردم همیشه شیشه بود بعد هر شیر اونو باریکا میشستم سرشو هر ماه عوض میکردم شبها شیششو پر ریکا وآب میکردم عفونت نکنه بچه .سرشیشه رو هر ماه عوض میکردم .کل زمستون رو الان که ۵ سالشه یه بار بغل نکردم دستشو بگیرم بازار ب.ردم که سرما نخوره ۵ سالشه مسواک میزنه از ۳ سالگی .بعد تو میگی یه پستونک کردم دهنش میرم پی کارم .چی بگم

2706