2737
2739
عنوان

میخوام فرار کنم از خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر جا بری همینه تغییر رو از خودت شروع کن 

تو خونه ای که همش جنگو دعواس میتونم چیکار کنم چه تغییری بدم

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 
فاکتور طلاتم ببر. شناسنامه و کارت ملی.

خیلی کارتون اشتباس که دارین راهکار میدین.کجا میخواد بره تو این دوره زمونه که مملکت پر گرگه‌؟ این همه ادمی فرار کردن نتیجه درست و حسابی گرفتن؟

2731
خیلی کارتون اشتباس که دارین راهکار میدین.کجا میخواد بره تو این دوره زمونه که مملکت پر گرگه‌؟ این همه ...

گفت خونه فامیلش. اون پولم گفتم که دلش قرص باشه.یه دو روز میره خونه دایی خاله ای کسی.

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه
تو خونه ای که همش جنگو دعواس میتونم چیکار کنم چه تغییری بدم

مگه خونه بقیه بهشته تو از خودت شروع کن اهمیت نده ، باور کن پدر و مادرم که کرونا گرفتن سر اینکه کدومشون سخت تر گرفته یا کدومشون بیشتر لاغر شدن دعواشون میشد

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738
در حد دو سه تومن دارم تو کارتم یه مقدارم طلا دارم 

اسی جان اولین که رو این پولت هیچ حسابی باز نکن چون واقعا هیچ کاری نمیشه باهاش کرد میری بعدش میخوری به پیسی.دوما گفتی شاید بری خونه فامیل.فامیلات اگه بهترینم باشن نهایت یه مدت کوتاه قبولت میکنن به هر حال نمیشه هم از کسی انتظار داشت الان.دختر خوب رفتن از خونه بدترین انتخاب ممکنه.ولی اگه خیلی نیاز داری از اون جو خارج بشی با اجازه خانوادت یه مدت کوتاه برو خونه فامیلتون حال و هوات عوضشه😊

فامیل آدم نمیتونن مثل خانواده باشن 

من و خانوادم یه مدت مجبوری رفتین خونه اقوام خیلی تزدیک ینی من اون موقع رفتار طرفو دیدم ک چجوریه 

بچه بودم ولی خیلی تاراحت بودم ک خونه مون جور نشده ک رفتیم پیش اون خانمه

تو هم مطمئن باش هیچ فامیلی اون طور ک فک میکنی پذیرای تو نیست

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
2706