2737
2734
عنوان

میخوام فرار کنم از خونه

739 بازدید | 82 پست

فرار که نه میخوام برم نمیدونم کجا شاید خونه فامیلی چیزی

چون نمیتونم دیگه تحمل کنم

چی ببرم با خودم

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فامیل و آشنا برای تو دل نمیسوزنن تمام

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2738
خونه فامیل نهایت چند روز بمونی بعدش چی؟! خونه بمون جایی هم نرو

شاید خوب شدن وقتی ببنن اینجوریه شرایط

پیش فامیل؟فامیلای ما هیچکدوم آدم نیستن ، خوش به حالت ک میتونی پیش اونا بری

اره فامیلامون بیشتر از پدر مادرم دوسم دارن اینام تو جمع دوسم دارن فقط فکر کنم بچشون نیستم کلا

خستم از اینجا

هر جا بری همینه تغییر رو از خودت شروع کن 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2706