2726
عنوان

بوتاکس

34056 بازدید | 60 پست

کیا بوتاکس انجام دادن...آیا سن خاصی داره ؟ و اینکه تا آخر عمر هر ۶ ماه یبار باید دیگه بوتاکس کنی؟ درسته کسایی که صورتشونو بوتاکس میکنن وقتی پیر بشن خیلی زشت و پیرتر میشن...😐😑

خدایا بابت معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکرت ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همسرم انجام میده ولی باورت میشه فرصت نکرده هنوز واسه من بزنه بسته به نوع برندش داره خوبش تا یکسال هم جواب میده بوتاکس فقط ماهیچه های صورت و فلج میکنه که چروک نیفته پیشگیری هست ربطی نداره که بعدا زشت بشه

اره بابا انجام نده عارضه هم داره دوست بيچاره من ك ب ابروهاش و پلكش زد افتادگي گرفت تازه بيماري خو ...

ایشون این بیماری رو داشتن از اول رفته پیش یک فرد غیر حرفه ای بد زده بعد یه مدت اون افتادگی خوب میشه تاثیرش دائم نیست 

بوتاکس سن نداره ولی زیر ۲۵ دلیل نداره مگر برای کارهای درمانی  اگر تزریق کنید مجبور نیستید تا آ ...

چرا ....آخه میگن بعد از ۶ ماه کامل جذف پوست میشه و به حالت قبل برمیگرده

بوتاکس سن خاصی نداره از ۱۸ به بعد معمولا میزنن و اینکه اتفاقا از ایجاد چروک بیشتر جلوگیری میکنه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
اره بابا انجام نده عارضه هم داره دوست بيچاره من ك ب ابروهاش و پلكش زد افتادگي گرفت تازه بيماري خو ...

واااای چه وحشتناک🥺

ایشون این بیماری رو داشتن از اول رفته پیش یک فرد غیر حرفه ای بد زده بعد یه مدت اون افتادگی خوب میشه ...

نه عزيزم بيماري نداشته

پيش بهترين فوق تخصص زيبايي پلك رفته

چند ماه بعدش بيماري گرفت 

و دكتر بهش گفت هرگز نزن

بوتاکس سن خاصی نداره از ۱۸ به بعد معمولا میزنن و اینکه اتفاقا از ایجاد چروک بیشتر جلوگیری میکنه

شما انجام دادی

چرا ....آخه میگن بعد از ۶ ماه کامل جذف پوست میشه و به حالت قبل برمیگرده

اون ژل هست عزیزم که جذب پوست میشه بوتاکس که جذبی نیست میزنن که چروک نیفته یا یک طرف و میزنن ابرو بره بالا انجام ندی مجدد مثل اولش میشه همین 

2706