2737
2734
عنوان

آموزش قانون جذب صفر تا صد!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1474 بازدید | 93 پست
واسه پایدار موندن یه رابطه و تعهد و اعتماد 😘

عشق الهی در روابطم حکم فرماست.برای رابطه ای عالی و پایدار خداوند را سپاسگزارم.برای تعهد و اعتمادی ک دارم خدارا سپاسگزارم.

شک رابطه رو  خراب میکنه عزیزم.همیشه اعتماد کن و اصلا فکرای منفی نکن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای جور شدن جهزیه 

جهزیه من از راهی عالی به لطف و محبت خداوند با دستان پر قدرت خداوند کامل میشود.خدایا بابت تمام نعمت هایت  برای تمام موهبت هایت سپاسگزارم

برای محبتم نوشتم عزیزم پستای بالا رو نگاه کن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2731
چاقی وپول

عزیزم بر لاغری نوشتم شمام همونو تکرار کنید.به جای لاعری برید جلو اینه بگید چقد خوشتیپ شدم.چقد پر شده بدنم چقد قشنگ شدم

پولم نوشتم عزیزم

روزی چن باربایدبنویسیم؟؟

هر چقد تونستی عزیزم ولی روزی یه بار و حتما بنویس

2738
از این شهر برم اصفهان زندگی کنم نزدیک خانواده م

عزیزم اول از همه تو ذهنت باشه ک میری حتما.شک نکن ک میشه یا ن.بگو حتما میشه اگه خیر باشه

برای جابه جایی عالی و رفتن به اصفحان برای زندگی از راهی عالی و پر خیر و برکت.و زندگی عالی و پر از شادی و سلامتی و ثروت در اصفحان از خداوند سپاسگزارم.افوض امری ال الله ان الله بصیر بلعباد

میشه بگید چه دوره ای؟

دوره سپاسگزای و جذبه.یه خانم ک تو المان دوره دیده و ایرانیه داره بهمون اموزش میده

عشق الهی در روابطم حکم فرماست.برای رابطه ای عالی و پایدار خداوند را سپاسگزارم.برای تعهد و اعتمادی ک ...

مرسی عزیزم 😍

فکر منفی طبیعیه ؟

من همیشه واسه افکار منفیم باطل میگم افکار مثبت مو جایگزین میکنم 

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
مرسی عزیزم 😍 فکر منفی طبیعیه ؟ من همیشه واسه افکار منفیم باطل میگم افکار مثبت مو جایگزین میکنم&nb ...

ی دفتر بردار.افکار مثبتی ک جلیگزین میکنی و بتویس.ملکه ذهنت میشه.عالیه

دوره سپاسگزای و جذبه.یه خانم ک تو المان دوره دیده و ایرانیه داره بهمون اموزش میده

مرسی موفق باشی

اگه گروهی دراین رابطه داری بهم بده من خیلییی تاپیک زدم درموردش کسی نداشته ولی

خدا خیرت بده

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬
مرسی موفق باشی اگه گروهی دراین رابطه داری بهم بده من خیلییی تاپیک زدم درموردش کسی نداشته ولی خدا خ ...

خودم میخوام بزنم گروه عزیزم احتمالا بعد ماه رمضون.تگت میکنم

2706