2726
عنوان

آموزش قانون جذب صفر تا صد!؟

1457 بازدید | 93 پست

خود قانونوجذب یک سری قوانینی داره ک باید رعایت بشه.تا به خواسته هاتون برسید

اگه موافقین هر روز سر یه تایم مشخص یه تایپیک میزنم و هم مطلب میزارم براتون هم ب سوالا جواب میدم

برای شروع مسئله ای ک الان تو زندگیتون هست کامنت کنید تا عبارت تاکیدی برای حل اون مسئله رو براتون بگم

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همین تاپیکت قفل کن و بازبیا مطلب بزار بهتره ..منم خرید خونه.ارامش .پول 😍

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
خرید خونه

خانه زیبا.بزرگ.و الهی من.برای داشتنت خدا را سپاسگذارم.خدای مهربانم برای خانه خوب و زیبا و بزرگی که ب من عطا فرمودی و از بهترین راها ان را به من بخشیدی سپاسگذارم.افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
براازدواج

زوج الهی من برایت از خداوند خیر و برکت میطلبم و برایت شادی و ثروت میطلبم.نزد من بیا تا با هم پیوند مقدس ازدواج را انجام دهیم.خدایا برای ازدواج موفقم.برای بخت عالی ام.برای همسر مهربان و سلامت و ثروتمندم از تو سپاسگزارم

سر تایم مشخصی بگم یا بنویسم؟

سعی کن مدام تکرار کنی و بنویسی هر روز.انشاالله زود جواب میگیری.صدقه دادن یادت نره.هر خونه ای ک دیدی کسی خریده یا رفتی خونش.اول خدارو شکر کن.براش ارزو خونه های بهتر کن.تا به خودت برگرده.قانون کارما

واسه پایدار موندن یه رابطه و تعهد و اعتماد 😘

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

برای جور شدن جهزیه 

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸
2706