2733
2734
عنوان

آموزش قانون جذب صفر تا صد!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 93 پست

برای محبت

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومیا میشه منم تگ کنید تو تاپیک های قانون جذبی 💝

استاتر عزیزم اگه امکانش باشه ممنون میشم منم تو تاپیک هاتون تگ کنین😘😍💝

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
لاغری جذب و عاشق کردن فردی ک حس میکنم حسش بهم کم شده

بدن من از تو سپاسگزارم ک سالها برای من به خوبی کار کردی.برای اندام زیبا و ایده الم از تو سپاسگزارم.برای سلامتی جسمی ام از تو سپاسگزارم.خدای مهربانم برای داشتن تنی سالم و اندامی متناسب و ایده ال از تو سپاسگزارم.مدام برو حلو اینه خودتو ببوس بگو چقد خوشتیپم من.چقد لاغر شدم.

برای اون شخص نامه بنویس.روح الهی.......اسم اون طرف...برایت از خداوند خیر و برکت میطلبم.برایت شادی و سلامتی و ثروت میطلبم.عشق مقدس الهی ات را نثار من کن.سپاسگزارم 

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2728
همین تاپیکت قفل کن و بازبیا مطلب بزار بهتره ..منم خرید خونه.ارامش .پول 😍

خرید خونه رو نوشتم عزیزم.

برای جذب پول اگه امکانش و داری روانشناسی ثروت عباس منش و دانلود کن گوش کن 

عبارت تاکیدی.من عاشق پول و ثروت هستم.من در مدار پول و ثروت هستم.پول و ثروت از خزانه غیب خداوند به زندگی من سرازیر است و از بهترین راها به دستم میرسد.خدایا سپاسگذارم.ممنونم.برای جذب پول باید ببخشی از پولت تا بیشتر جاش بیاد.قانون خلا

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
بدن من از تو سپاسگزارم ک سالها برای من به خوبی کار کردی.برای اندام زیبا و ایده الم از تو سپاسگزارم.ب ...

Wow 😍😍😍

عالییییی من ۸ماهه دارم قانون جذب کار میکنم کلماتتون واقعا فوق‌العاده عالی ان حس میکنم فلورانس اسکاول شین هستین😁😻😻😻😻😻

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️
خیلی مشکل داره ازدواجم انواع دعاهارم خوندم نشدناامیدشدم میشع قانن جذب روبگی براازدواج

زوج الهی من هر روز به من نزدیک تر میشود.زوج الهی من برایت از خداوند خیر و برکت.شادی و ثروت روز افزون میطلبم.نزد من بیا تا پیوند مقدس ازدواج را با عشق انجام دهیم سپاسگزارم.خدایا برای ازدواج عالی و موفقم برای زندگی پر از عشقم.برای همسر زیبا مهربان سالم و ثروتمندم از تو سچاسگزارم

تو واتس آپ گروه زدین 😍😍

ببشید انقدر سوال میپرسم خیلی کنجکاوم تو این زمینه

2740
خرید خونه رو نوشتم عزیزم. برای جذب پول اگه امکانش و داری روانشناسی ثروت عباس منش و دانلود کن گوش کن ...

مرسی خانمی حتما انجام میدم😘پست جدید گذاشتی تگم کنی لطفا

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
کنکور دانشگاه تهران پزشکی برگشت شخص خاص

خدای مهربانم برای قبولی در دانشگاه در رشته...اسم رشته...از تو سپاسگذارم.

روح الهی..اسم شخص....برایت از خداوند خیر بزکت نیطلبم.برایت شادیو سلامتی و ثروت میطلبم.نزد من بیا و عشق مقدس الهی ات را نثار من کن سپاسگزارم

تو واتس آپ گروه زدین 😍😍 ببشید انقدر سوال میپرسم خیلی کنجکاوم تو این زمینه

ن هنوز عزیزم یه دوره ای شرکت کردم فعلا وقتم و گرفته انشاالله تموم شد خودم رایگان گروه میزنم و اموزش میزارم

ن هنوز عزیزم یه دوره ای شرکت کردم فعلا وقتم و گرفته انشاالله تموم شد خودم رایگان گروه میزنم و اموزش ...

مرسی عزیزم انشالله 😍😍😍😍

برای سلامتی جنینم و بدون مشکل بودن ازمایشات غربالگریش

خدای مهربان برای این موهبت بزرگ از تو یسپاسگزارم.خدایا برای حس مادری ک به من عطا فرمودی سپاسگزارم.برای سلامت فرزندم از تو سپاسگزارم. فقط از تو یاری میجوییم و فقط نگاهم به دستان پر قدرت توست. خدایا سپاسگزارم. افوض امری الی الله ان الله بصیر بلعباد 

2706