2752
2739
عنوان

بارداری

291 بازدید | 46 پست

بچه ها سلام

من سر دوره پریودیم هستم ک هنوز نشدم 

اقدام ۴

درد کمرو اینا اصلا ندارم فقط خستگی و کوفتگی و درد شدید سینه ک یک هفته ای هست شروع شده وچند روزه ترشح ابکی و سفید کرمی

عطسه میکنم یا پاهام یهو جمع میکنم رحمم توپ توپ میزنه بخوصص سمت راستم تخمدان راستم

فقط کلا تخمدان راستم میزنه همیشه نزدیک مریودی درد رحم داشتم.اینی ک وقتی تحت فشار قرار میگیره رحمم توپ توپ میزنه یا سمت تخمدان راستم معنیش چیه🤔😋😋😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یدونه بی بی چک استفاده میکردی ,علائمت که نشون دهنده بارداری,ایشالا بارداری عزیزم

راسش استرس میگیرم بخاطر اون میخوام همینجوری بمونم  تا یک هفته دیگ ببینم انشالله اگ پری نشدم برم ازمایش.چون نامنظمی داشتم قرص پرژسترون داده دکتر و اون دوره اش تموم شده حالا اگ حامله باشم هست اگ ن ک مری میشم☺☺☺توکل بر خدا

2731
راسش استرس میگیرم بخاطر اون میخوام همینجوری بمونم  تا یک هفته دیگ ببینم انشالله اگ پری نشدم برم ...

ااسترس که خودش سمه,من ماه اول که اقدام داشتم خیلی استرسم زیاد بود نشد,ولی ماه دوم دیگه بیخیال شدم بهش فکرم نکردم شد,دعات میکنم عزیزم دامنت سبز شه

2740
نیت کردم انشالله ک باردار شدم هر سال ماه رمضاان حلیم پخش کنم🤩🌹

انشالله ب من بدیا برات دعا کردم سر نمازم🤲😉

خدایا بابت همه چیزی که دادی و ندادی و پس گرفتی و بهترینشو دادی هزاران بار شکرت ❤️❤️❤️M*Z
عزیز دلی جاتون خالی میکنیم حتما هم زدنی کاری میکنم یادت باشم و دعات میکنم عزیز دلم🌹🌹🌹☺

مرسیلر عزیزم التماس دعا، انشالله ب مراد دلت برسی 😍 

خدایا بابت همه چیزی که دادی و ندادی و پس گرفتی و بهترینشو دادی هزاران بار شکرت ❤️❤️❤️M*Z
منم ۸-۹روز دیگه موعدمه کاش هردومون باردار باشیم😍

انشاالله خیره عزیزم توکلت به خدا باشه زیادم نگران نباش شد شد نشد ماه بعد ولی بالاخره خدا میده چون به حضرت یحی و مریم داده🤩🤩🤩🌹

[QUOTE=186732325]همچنین گل من انشالله اگ شمام نی نی میخواین بهتون یکی سالمو صالح خدا بده ک قطعا میده همونطور ک ب حضرت ...[/QUOTE فدات گلم ماهنوز نامزدیم تو هم دعامون کن خونمون ساخت و سازش زود تموم شه بریم سر خونه زندگیمون ان‌شاءالله.. یک عمر دعای گوی همتون خواهم بود 🤲🤲🤲❤️