2752
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 46 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هنوز موعدم نشده برم ازمایش احتمال زیاو فردامیرم🥺

آهان پس شما هم مثل من تیکر پیشواز زدی  ایشالا که حامله باشی عزیزم. رفتی مثبت بود حتما تاپیک بزن بیایم ببینیم ذوق کنیم  من که هنوز 11 روز مونده تا موعدم ولی نمیدونم چرا از الان علائم دارم. انگار میخوام پریود شم و ترشحات بی رنگ و بو. نمی دونم واقعا توهمه یا واقعا علائمه  

باران کوچولوی قشنگم من و بابایی عاشقتیم  
اره خیلی هولم🤣🤣🤣 بی بی چک زدی؟ بروی چشم حتمااا

مثل خودمی   نه بابا مال من هنوز خیلی زوده آخه تازه چند روز از لقاح میگذره. در عجبم که اگه لقاح موفق هم بوده باشه باز نباید به نظرم اینقدر زود علائم داشته باشم

2740
درد نوک سینه نداری؟ برای من دردش خیلی شدیدشده  یک هفته دیگه بیبی بزن

نه فقط زیر دلم احساس درد خفیف دارم و کلا احساس میکنم دارم پریود میشم همش. امروز کلی هم ترشح داشتم  من هنوز 4 روزم از رابطم تو روز تخمک گذاریم نمیگذره. گیج شدم به خدا که این علائم از الان مگه میشه

درد نوک سینه نداری؟ برای من دردش خیلی شدیدشده  یک هفته دیگه بیبی بزن

همین امروزم شروع شده این علائم. دیروز فقط یه گرفتگی خفیف انگار دور نافم داشتم و ببخشید یکم نفخ که همچنان هم دارمش

ترشحم طبیعیه منم همین بودم

آخه من به غیر از موقع تخمک گذاری و دم پریود هیچ وقت اینقدر ترشح نداشتم  بیخیال در هر صورت الان راهی جز صبر ندارم. فردا منتظر خبرای خوبتیم