2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اونایی ک‌میگن سکوت؟

اخه تا کی؟ینی هر بلایی ک‌سرمون بیارن‌هر کاری کنن سکوت کنیم؟

اونوقت خودمون چی؟ حقمون‌چی؟بشین ادم‌افسرده ای ک‌نتونسته حداقل حق خودشو بگیره

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 

جلوی خانوادش ، هیچ موقع با همسرم مخالفت نمیکنم

همیشه اسمش + اقا 

خواهر شوهرم به مادرشوهرم گفته بود ، زنداداش خیلی خوشبخته ،داداش هواشو داره

چندین بار به مادر شوهرم گفتم خیلی از شوهرم راضیم

چندین بار گفتم مامانم داماداشو خیلی دوس داره

سیاست زنونه یعنی اینکه بچگونه رفتار نکنی خیلی ازاد و راحت با جنس مخالف رفتار نکنی 

سنجیده حرف بزنی وقتی چیزی رو نمیدونی در موردش صحبت نکنی و بگی اطلاعی ندارم 

پشت سر دیگران غیبت نکنی که غیر قابل اعتماد بنظر میرسی

متعادل رفتار کنی نه خیلی سرد نه خیلی گرم، با خانواده شوهر فاصله رو رعایت کنی و بین شون دنبال دوست نگردی و دردل نکنی

از خانواده خودت پیش شوهر و خانواده ش بدگویی نکنی و دردل نکنی

خانومانه رفتار کنی از الفاظ مردانه استفاده نکنی

همیشه تمیز و مرتب باشی چون همه اول از روی ظاهر ادمو قضاوت میکنن بعد شناخت پیدا میکنن 

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒
در چه مورد میخوای ؟ اگه ناز و عشوه اومدن بلد باشی چند هیچ جلویی

ناز و عشوه هیچی🤣🤣

اما تا شوهرم خرف بزنه،چون نمیتونم جوابشو بدم گره میکنم

و اصلا نمیتونم حرف بزنم

دهنم بستس

یکی از سیاستام که خیلی خوبه اینه که با تعریف کردن از شوهرم خرش میکنم😂مثلاکمکم کنه جارو بکشه میگم وای چه عالی میکشی چقد حرفه ای اونم همیشه سعی میکنه کمکم کنه

سیاست دوم اینه که واسش مامان نشیم مردا زن میخوان مامان نمیخوان پس تا میتونی ناز کن 

سوم همیشه تنوع میدم تو رابطه 

این کارارو کنی میشه حلقه تو دست حالا باز چیزی یادم اومد میگم

من ۳۰ سال همین بودم بدجور چوبشو خوردم همه از خوبیم سواستفاده کردن

ایستادگی در برابر ظلم و تعدی هم همون منطقی رو داره که بی‌پیرایش و زلال بودن داره...

خوش‌رفتاری و صداقت و.. از سر آگاهی و توانگری ارزشمنده نه که یک تو سری‌خور باشی که چون بی‌دفاع و ضعیفه دست تسلیم بالا می‌بره.

دنبال چه چیز مجذوب کننده‌تر از زلال و بی‌دغل و بی‌شیله پیله بودن می‌گردید؟! 

من اصلا سیاست ندارم و ادمی هستم که ناراحت بشم چیزی نمیگم اما صورتم گویای همه چیز میشه

و کلا شوهرم میگه تو بی سیاستی، خودش میخواد من ساده نباشم

اونایی ک‌میگن سکوت؟ اخه تا کی؟ینی هر بلایی ک‌سرمون بیارن‌هر کاری کنن سکوت کنیم؟ اونوقت خودمون ...

اتفاقا سکوت اصلن سیاست نیس..سکوت منم..دوازده سال سکوت کردم..الان ازخودم متنفرم،وقتی یادم میاد چطور بهم توهین کردن ومن چه احمقانه جواب ندادم حالم بدمیشه..

2706