2737
2734

من رب نميزنم زعفران ميزنم، با نون باگت خيارشور گوجه جعفري سس گلوريا😋 گاهي هم پنير پيتزا، ميشه ساندويچ مرغ، ميتوني قارچ بزاري من نميزارم.

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثل ساندویچ مرغه

اینجوری درست کن قارچ هم سرخ کن رو پیاز داغت بعد مرغ جوش داده رو که ریش ریش کردی بریز رو این وادت  سرخ کن زردچوبه،ادویه،کمی دارچین و فلفل سیاه و کمی رب بزن ،بزار تو نان ساندویجی با مخلفات گوجه و خیارشور و کاهو و سس تند خوردن داره

یادم نیس کی بود ولی خیلی به به چه چه میکرد

ی،مدل که من درست می کنم مرغو جوش میدم رو پیاز سرخ می کنم زردچوبه و زعفرون و فلفل می زنم بعد عدس سبز جوش داده هم به موادم اضافه می کنم ،اخر سر سیب زمینی نگینی جدا سرخ کن و اگر دوست داشتی کشمش هم بریز ،بعد که برنجم دم کشید میریزم تو سینی و بااین مواد قاطی می کنم،خیلی خوشمزه میشه

2728
2740

اره 

اگ میخای ی پیاز داغ بگیر. مرغو ریش کن بریز توش، بعدم رب و 1 قاشق ابلیمو. و نمک و فلفل 

اگ دوست داشتی میتونی سیب زمینی خلال کنی چیپس کنی اونم بریزی توش 

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..