2737
2734
عنوان

این عکس رو توی سایت میبینم خیلی احساسی میشم.باباهاتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 165 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه. بابای من خیلییییییی. مهربونهه محبتم زیاد میکنه عاشقشممممممم

واقعا خوشبحالت قدرشو بدون😔ان شاء الله سایشون بالا سرت

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
2731

@hermoine     فکر کنم بابای تو هم مثل بابای منه نه؟😞

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
بابای منم از من خوشش نمیاد زیاد . چون تو زندگیم هیچی نشدم و ابروش میره به خاطر من همه جا 😔. 

چرا ابروش بره

مگه تو چیکار کردی؟

مگه همونی نشدی که خودت میخواستی؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2738
بابات قطعا دوستت داره ولی بعضی مردهای نسل قدیم یادگرفتن نباید ابراز کنن ک بعضی چیزا تو خودشون کشتن ...

دیروز صدای قلب نی نی تو شنیدی چرا بهم نگفتی قرار بود بگی...گولم زدی🥲🥲🥲منتظرت بودم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

به دخترای نور الدین توی سریال نون خ هم حسودیم میشد واقعا باباشون خیلی گل بود حق داشتن وقتی تو معدن گیر کرد اونجوری بکنن😔

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
برخلاف ننم که ازش متنفرم  بابام فرشتس

عه 🤔 چرا اخه؟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
برخلاف ننم که ازش متنفرم  بابام فرشتس

چرا از مامانت متنفری

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بابای من خیلییی دوسم داره ولی به رو نمیاره

آی بدم میاد لایک میکنید با ذوق میرم ببینم کیه ک جوابمو داده میبینم لایکه دقیقا قیافم این میشه 😐😐😒😒لایکم نکنید از من بیکارتر نیس ک فقط تو نی نی سایتم
به دخترای نور الدین توی سریال نون خ هم حسودیم میشد واقعا باباشون خیلی گل بود حق داشتن وقتی تو معدن گ ...

خخخخخ اره اره دقیقا حالا بابای ما بی احساس._.

2706