2703
2553

بابای من زیاد اهل محبت نیست یعنی نه جمله محبت امیزی و نه بوس ‌‌و بغل ...😑😞 

به نظرم این این عکس قشنگه 

بابای شما هم همین طورین؟

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه. بابای من خیلییییییی. مهربونهه

محبتم زیاد میکنه

عاشقشممممممم

لینکِ زندگیتونو به هرکسی ندین که جوین بده لفت بده(:       درخواست دوستی اصلااااا قبول نمیکنم کاری داشتید یجا تگم کنید)
2456

بابای من خیلی احساسیه خیلی خودم اینطور نیستم حالا ولی اون خیلی احساسی هست افتضاح

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2714

بابات قطعا دوستت داره

ولی بعضی مردهای نسل قدیم یادگرفتن نباید ابراز کنن ک بعضی چیزا تو خودشون کشتن فقط بخاطر مرد بودن

به دل نگیر قطعا دوستت داره

بابای من هم جز مردهای استثناست ظاهرا که ابراز میکنه

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

بابای منم لبخندی به پهنای صورت میزنه میرم خونشون همین برام کافیه همین که چقدر خرج تحصیلم و وسایل های گرونش رو داد خیلی کارها برام کرد الان ماشین ندارم فروختمش میخواد ماشینشو همینجوری بده بهم که کار دارم اذیت نشم ولی اصلا کلامی نگفته دوستت دارم

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

من وفتی بابام میاد خونه ناراحت میشم😑اصلا ازش خوشم نمیاد

وقتی رابطه دیگرانو که با باباهاشون میبینم حسودیم میشه😞

ننم میگه یره چقد موخسبی خیکی میری ایجوری درست نی  من به فدای مشهد
2706