2733
2739
عنوان

این عکس رو توی سایت میبینم خیلی احساسی میشم.باباهاتون دوستون دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2172 بازدید | 165 پست
دیروز صدای قلب نی نی تو شنیدی چرا بهم نگفتی قرار بود بگی...گولم زدی🥲🥲🥲منتظرت بودم

عزیزدلم تاپیک زدم که

از همتونم که برام دعا کرده بودین تشکر کردم😍

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت نخاستم ازش خیلیم بد دهن و عصبیه 

هعی چه بد واقعا چطور دلش میاد 😞 قلب ادمو میشکونن

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
2731
بازم خوبه سلامته من که نداشتمش چی بگم

الهی☹️اشکال نداره مطمینم اتفاقات خیلی خوبی میوفته برات که این غم جبران میشه :)

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
عزیزدلم تاپیک زدم که از همتونم که برام دعا کرده بودین تشکر کردم😍

حداقل منو تگ میکردی میگفتی برات دعا کردم منتظرتم بودم...در هرصورت مبارکککههههه هههههه انشالله صحیح و سالم بیاد بغلت الهی امین

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2738
نه. بابای من خیلییییییی. مهربونهه محبتم زیاد میکنه عاشقشممممممم

انشالله خدا همیشه برای همدیگه نگهتون داره💓

هعی چه بد واقعا چطور دلش میاد 😞 قلب ادمو میشکونن

همیشه همینطوری بود با مامان و خواهرمم

حس میکنم عقده های خودشو اینجوری خالی می‌کنه

حیف ک عمرمونو حروم کرد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
قربونش بشم اون اهل محبت کلامیه ولی من نه☹️ همیشه هم عذاب وجدان میگیرم

دقیقا مث من

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
روزی هزار بار میگه دختر من کجاست دختر من کیه    فداش بشمممم

اوه😂 خوش به حالت چقدر با احساسن:) ادم یکی از این پدرا داشته باشه دیگه توی دنیا به هیچی نیاز نداره

بابای من نشون نمیده ولی خیلی هواموداره باهام شوخی میکنه میگ میخنده بازی فکری میکنیم باهم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
2706