2733
2734

همتون چه خوشگلید خوشبحالتون😐

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بپرس گلم

کیان آباد میدونی کجاس و اینکه اداب رسوم عرب ها با فارس خیلی تفاوت داره ؟

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
از بالا آره از پایین داغون😂

منظورت اضافه وزن یا لاغربودنه؟ 

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2738
کیان آباد میدونی کجاس و اینکه اداب رسوم عرب ها با فارس خیلی تفاوت داره ؟

کیان اباد نه اره خیلی فرق میکنن ولی من جاریم فارسه شوهرش عرب بدطور شوهرش گرفته دستش 

کیان اباد نه اره خیلی فرق میکنن ولی من جاریم فارسه شوهرش عرب بدطور شوهرش گرفته دستش 

اخه من یه خواستگار خوزستانی دارم خیلی همو دوست داریم ولی خب اصلا اگاهی ندارم در مورد خوزستانی ها

خدا مراقبته کافیه باورش کنی😍اونی که داری امضامو میخونی بدون صبر اوج احترام به حکمت خداست مطمئن باش خدا مراقبته  
2706