2058
2047

باش

کودکم کودک بمان دنیا بزرگت میکند!بره باشی یا نباشی گرگ گرگت میکند.کودکم کودک بمان دنیا مدادرنگی است،بهترین نقاش همکه باشی باز رنگت میکند... این داستان یکفرد واقعیست.دختر تیر ماهی هستم فوق العاده مهربونم.😍قول دادم که بدنشوم...بهترین دوستم خداست.دختری بارویاهای بزرگ😍🤩 داستان یکفردراگفتم .کسیکه اگر ازبغلش رد می‌شدیم نفهمیدیم چه کرده.ازاومثل بقیه نپرسیدم چرا.چون جوابی نداشت به جز یک سکوت طولانی وکمتراز دودهه زندگی کرد🖤کاش شبیه او نشوند درچشمانش اتش شعله میکشید....حیف که نخواست ببیند.. روزگار شاهد است که چطور از پسربچه ای قاتلی می‌سازند!اوراکشتند خودش نفهمید..چه بد است مرده متحرک باشی و هنوز نفس بکشی!آدم های اطراف پسر بچه خیلی بی رحم بودند،لعنت به آنهالعنت برکسیکه به بچه ده ساله هم رحم نمی‌کند.لعمت برکسانیکه هم کور باشند هم کر.وای برکسیکه وجدانش بمیرد.لعنت به کسیکه بنده پول است! وای برکسیکه خودش را به نفهمی زده است و نمیخواهد بفهمد.انهادرخواب احمقانه خویش خوشحالنندبایدرهایشان کرد.اگرتوهم روزی خواستی بیداران کنی،پس احمقی!پسر بچه روزیکه میرفت نمیدانست باخودچه می آورد.نمی‌دانست قراراست هیولاشود..یکروز زمستانی راهی بیابان شدکه سرنوشتش را عوض کرد.درمدرسه ای درس خواند که همه چیزرابرعکس به خوردش دادند!😔 کاش می‌توانستم کاری کنم کاش می‌توانستم مانعش شود.منیکروز به خودم قول دادم به زادگاهت بیایم،دقیقادر همان بازاری که سی دی میفروختی واین اتفاق خواهد افتاد.

بزار🥺❤

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) خداگر ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری😃توهمان دردیگر😉
2059

بزارر

بزرگ ترین رویای زندگیم اینه که جهان گرد شم و همه عمرمو تو جهان گردی بگذرونم و زندگیم بشه پر از تجربه... دوس دارم خونم تو کوله پشتیم باشه😅ولی همونطور که گفتم این فقَط رویاست.. 😒:) 

💃💃💃💃💃💃🕺🕺🕺🕺🕺🕺🕺

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2051

@سباااا    

@آناتا    

@parva_tt    

@_دلبرا_    

@تارا__هستم    

اینقد بدم میاد وقتی دارم  با آهنگ میخونم خواننده اشتباه میخونه    👇 از درد سخن گفتن و از درد شنیدن ،با مَردُم بی درد ندانی که چه دردیست  

😁💔

من خوشبخت ترین دختر دنیام😌 مهم نیس مریضی مهم نیس مریضم مهم نیس نی نی کوچولوی خوشگلمو از دست دادم مهم نیس همه بهم میگن اشتباه کردم مهم نیس مامان بابام خونشون راهمون نمیدن من فقط تورو دوس دارم♥ 
1718