2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😆😆😆😆  ای شیطون  نه بابا نسبت به اشناها کلا بی حسم و هیچکسو دوس ندارم ولی خب از اینکه ...

چرا؟  حسم میگه که ازدواج میکنی به زودی ولی درستیش با خدا  نمیدونم چرا همش فکر میکنم ازدواج کردی  یا اگه نکردی خیلی زود میکنی    اگه از نزدیک میشناختمت میشد بهتر بگم اینجوری فقط حسیه . شاید شاید و شاید طرف مهندسم باشه   من یه بار برای دوستم خواب دیدم فرداش با همون مشخصات اومد حالا دیگه نمدانم  

اگه امضامو میخونید به نیتم یه صلوات بفرستید برام   
2728
چرا؟   حسم میگه که ازدواج میکنی به زودی ولی درستیش با خدا   نمیدونم چرا همش فکر میکنم از ...

جون بابا عجب حسی داری دختر 😆😆😆نه بابا مجرد مجردم 🤣 آدرس بده حضوری با کیک باقلوا خدمت برسم 😋 عههههه من دکتر میخواستم 😢 اصن با مهندسا و اینایی که ریاضی خوندن آبم تو یه جوب نمیره 😆😆😆😆

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2738
جون بابا عجب حسی داری دختر 😆😆😆نه بابا مجرد مجردم 🤣 آدرس بده حضوری با کیک باقلوا خدمت برسم 😋 عهه ...

دیگه ایشالله چپ دربیاد

اگه امضامو میخونید به نیتم یه صلوات بفرستید برام   
کنجکاو شدم ببینم مجازی چجوری میشه . اگه یادت موند بهم خبر بده    

چشم😆

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
من حس ششم خوبه . ولی وقتی بشناسم طرفو تا حالا انلاین نه . ولی کلا حس ششم فوق قویه تو همه چی

از ازدواج منم بگو نحوه اشنایی و شعل طرف

به علاوه حس شخص مدنظرم بهم چیه؟ ‌کلا هر حسی احساسی و عاطفی صرفا منظورم نیست

من حس ششم خوبه . ولی وقتی بشناسم طرفو تا حالا انلاین نه . ولی کلا حس ششم فوق قویه تو همه چی

یه نامزد ازکاندیداها مد نظرم هست اصلا اسم نمیبرم فقط میخوام بدونم ادم درستی هست یا نه معلومم نیست بهش رای بدم یانه.

2706