2733
2734
کنجکاو شدم ببینم مجازی چجوری میشه . اگه یادت موند بهم خبر بده    

سلام 

میگم میشه بگی بابا عرفان کی راضی میشه؟؟؟؟

کی اشتی میکنیم مث قبل شیم؟؟؟

کی بهم میرسیم؟

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی تو خونه ی ما کی دوباره دعوا میشه بین پدر و مادرم 

متاسفم بابت این مورد ایشالله همیشه بینتون صلح بشه  تو این هفته شاید (حس فالگیر بهم دست داده )همش حسمه ها نمیدونم رو کسایی که نمیشناسم جوابه یا نه

اگه امضامو میخونید به نیتم یه صلوات بفرستید برام   
2731
یه نامزد ازکاندیداها مد نظرم هست اصلا اسم نمیبرم فقط میخوام بدونم ادم درستی هست یا نه معلومم نیست به ...

نه .   صرفا تا خوندم حسم گف نه

متاسفم بابت این مورد ایشالله همیشه بینتون صلح بشه   تو این هفته شاید (حس فالگیر بهم دست داده & ...

کسی که دوسش دارم دوسم داره؟

کلا حست نسبت بهش چیه عزیزم؟

زندگی چقدر شبیه ماسولست،سقف خیال یکی کف روزمرگی یکی دیگست✨
2740
متاسفم بابت این مورد ایشالله همیشه بینتون صلح بشه   تو این هفته شاید (حس فالگیر بهم دست داده & ...

مرسی عزیز دلم 🥰ایشالا

بعیدم نیست تو این هفته باشه دعوا مثل نقل و نبات واسه ما خخخخ فالگیری ام کار بدی نیست هم سرگرم کنندس هم باحاله 

عزیزم میشه بگی. درسمو با موفقیت پشت سر میزارم ؟

حسم مثبته

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
از ازدواج منم بگو نحوه اشنایی و شعل طرف به علاوه حس شخص مدنظرم بهم چیه؟ ‌کلا هر حسی احساسی و عاطفی ...

راستش شمارو خوندم هیچی به دلم نیومد به جز اشنایی سنتی (این فقط حسمههه من بازم میگم رو اشناهام خوب کارمیکنه) حسشو نمیتونم بگم شاید بگم از لحاظ ظاهری و بعدش اخلاقی . _ ولی بگم که اگه کسی و  دوست دارید حس میکنم جلو نمیاد ولی یه شخص دیگه جلو میاد . (تکرار میکنم فقط حسمو میگم)  

2706